kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

V tarptautinis etnokultūros festivalis su saldžia staigmena

Lapkričio 19-ą dieną jau penktą kartą Vilnijos krašte keliomis kalbomis skambėjo šūkis: „Vilnijos kraštas – kultūrų paribys amžių tėkmėje“. Šiais žodžiais įprasmintas V etnokultūros festivalis, kurį organizuoja Rudaminos daugiafunkcinis kultūros centras.


Sekmadienio popietę žiūrovų laukė įvairių tautų meninių kolektyvų koncertas. Rudaminos kultūros centro scenoje savo kultūrą reprezentavo ir pristatė skirtingų tautų atstovai iš Lietuvos: dainų ir šokių ansamblis „Zgoda“, folkloro ansamblis „Rudomianka“ su jauniausiąja vokaline grupe, dainų ir šokių ansamblis „Jawor“, dainų ir šokių ansamblis „Wilenka“, tautinių šokių ansamblis „Vilniaus Pynimėlis“, totorių folkloro ansamblis „Miras“, merginų estradinis ansamblis „Kalyna“, ukrainiečių vokalinis ansamblis „Rušničiok“. Festivalį praturtino nuostabūs kolektyvų pasirodymai iš užsienio: liaudies šokių kolektyvas „Liesma“ iš Latvijos, liaudies šokių kolektyvas „Karolinka“ iš Baltarusijos, merginų kolektyvas „Tahtihellad“ iš Estijos. Spalvingai pasirodė Lenkijos liaudies dainų ir šokių kolektyvas „Boruta“, vokalinis kolektyvas „Wratislavia“, kapela „Swaty“ iš Lenkijos bei solistė Marzhangul iš Kazachstano.

Į festivalį atvyko garbingi svečiai: Lietuvos Respublikos Seimo narys Česlav Olševski, Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot, Rudaminos seniūnijos seniūnas Juzef Šatkevič, Rudaminos bendruomenės pirmininkas Vladislav Kačanovski ir kiti Vilniaus rajono įstaigų atstovai.

Po renginio visus laukė saldi staigmena – didelis tortas jubiliejinio penkto Tarptautinio Etnokultūros festivalio proga.

Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro informacija

Shadow up