kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Praūžė 14-oji Neįgaliųjų sporto šventė „Sportas ir mes“

Jau tradicija tapusi 14 metus iš eilės organizuojama Neįgaliųjų sporto šventė „Sportas ir mes“ šiais metais lapkričio 7 d. vyko Vilniaus rajono Mostiškių mokykloje-daugiafunkciame centre. Renginį organizavo Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo bei Socialinės rūpybos skyriai kartu su Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centru ir Vilniaus rajono Mostiškių mokykla-daugiafunkciu centru.


Į šventę atvyko dalyviai iš viso Vilniaus rajono, taip pat ir garbūs svečiai: Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško, Kultūros sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot, Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič, Tarybos narys Zigmond Ždanovič bei Vilniaus rajono sporto mokyklos direktorius Marjan Kačanovski.

Vilniaus rajono savivaldybės Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Irena Ingelevič pasidžiaugė, kad tiek daug neįgalių žmonių drąsiai dalyvauja šioje šventėje, kur parodo savo talentus ir sugebėjimus. Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot pasveikino visus susirinkusius ir priminė koks svarbus yra sportas mūsų visų gyvenime.

Šventės pradžioje Mostiškių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai parengė nuostabią meninę programą, kupiną dainų bei gyvų muzikinių instrumentų skambesio.

Šventėje dalyvavo daug jaunų savanorių iš Mostiškių, Buivydžių, Nemenčinės, Pabradės, Kazitiškio, taip pat ir iš Adomo Mickevičiaus gimnazijos Vilniuje. Didelis savanorių skaičius užtikrino sklandžią šventės eigą ir pagalbą visiems sporto šventės dalyviams.

Šiais metais išbandyti savo jėgas ir miklumą šventės dalyviai galėjo rungtyniaudami 12 sporto šakų: šaškės, šachmatai, baudų metimas į krepšį, boulingas, žiedų užmetimas ant stovo, kamuoliukų metimas į taikinį, smiginis, žaidimas „Boccia“, stalo tenisas, stalo futbolas, grindų riedulys ir stalo žaidimai.

Šventės pabaigoje geriausi sportininkai buvo iškilmingai apdovanoti medaliais bei diplomais, kuriuos įteikė Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško. Vicemerė padėkojo visiems, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo ir palinkėjo renginio dalyviams tikėjimo savo galimybėmis, drąsių vilčių ir svajonių bei artimųjų meilės.

Kitiems šventės dalyviams taip pat buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanos. Išskirtinės padėkos nusipelnė visa Mostiškių mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė už pagalbą organizuojant šią gražią šventę.

     

 

Shadow up