kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybės ir NVO atstovų susitikime – naujos bendradarbiavimo galimybės

Vilniaus rajono savivaldybėje šiandien, lapkričio 7 dieną, vyko Savivaldybės valdžios ir administracijos atstovų susitikimas su Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo atstovais siekiant aptarti klausimus, susijusius su skurdo ir socialinės atskirties mažinimu bei savivaldybės, ir nevyriausybinio sektoriaus bendradarbiavimo plėtrą.


Susitikime su Vilniaus rajono savivaldybės atstovais: Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Albertu Narvoiš, mero patarėja Aleksandra Černiauskiene bei Savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos, Ekonomikos ir turto, Vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėjais ir specialistais susitiko Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo direktorė Aistė Adomavičienė, Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo valdybos pirmininkė ir VšĮ SOPA direktorė Jurgita Kuprytė, Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo valdybos narė ir VA Caritas atstovė Rita Augutienė, Maltos ordino pagalbos tarnybos socialinio verslo vadybininkas Edvinas Regelskis.

Atvykę svečiai pristatė Nacionalinio skurdo mažinimo organizacijų tinklo bei jam priklausiančių nevyriausybinių organizacijų veiklą, siūlymus bei bendradarbiavimo su nevyriausybinėmis organizacijomis galimybes.

Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Albert Narvoiš susitikime sakė, jog Savivaldybę domintų šis bendradarbiavimas. „Savivaldybės darbai yra orientuoti visų pirmiausiai į rajone gyvenančių žmonių poreikius. Esame nemažai investavę į socialinę sritį, socialinių globos įstaigų steigimą, vaikams ir suaugusiems skirtų socialinių paslaugų teikimą. Žinoma socialinių paslaugų spektrą reikia stiprinti ir plėsti“, – susitikime kalbėjo direktoriaus pavaduotojas Albert Narvoiš.

Mero pavaduotoja Teresa Demeško pridūrė, kad tokios iniciatyvos yra sveikintinos, tačiau rajono gyventojų patogumui turėtų būti teikiamos Vilniaus rajono teritorijoje, kad žmonės, kuriems iš tiesų reikalinga socialinė pagalba, ją gautų savo rajone, nevykdami į Vilniaus miestą.

Primename, kad Vilniaus rajono teritorijoje veikia Paberžės socialinės globos namai, Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centras, Kalvelių šeimos ir vaiko krizių centras, Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centras, Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centras. Apie jų veiklą bei teikiamas paslaugas galima plačiau paskaityti Vilniaus rajono savivaldybės internetiniame tinklalapyje rubrikoje „Socialiniai reikalai“.


Shadow up