kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaidotų parapijos vaikų dienos centro įkurtuvių šventė

Šiandien, lapkričio 6 dieną Vilniaus rajono Pagirių seniūnijoje vyko Vaidotų parapijos vaikų dienos centro įkurtuvių į naujas patalpas šventė, kurioje dalyvavo Jos Ekscelencija LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Vilniaus rajono savivaldybės valdžios ir administracijos atstovai bei LR Prezidentės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ atstovai, Vaidotų parapijos bendruomenės nariai bei kiti garbūs svečiai.


Prieš dvejus metus parapijos patalpose įsikūręs Vaikų dienos centras, kurį šiuo metu lanko 25 vaikai, šiandien gali džiaugtis šviesiomis ir šiltomis patalpomis. Centrą prieš 2 metus kartu su savanoriais įkūręs Vaidotų Šv. apaštalo Pauliaus Atsivertimo parapijos klebonas kun. Jurgis Vitkovski džiaugėsi atsiradusia erdve, kurioje po pamokų vaikai galės leisti laiką, ugdytis, patirti žmogišką dėmesį ir rūpestį.

Jos Ekscelencija LR Prezidentė pasidžiaugė, kad prie šios iniciatyvos prisijungė asmenys, neabejingi vaikams ir jų gerovei. Prezidentė, džiaugdamasi tokių centrų atsiradimu, kur vaikai turi galimybę turiningai praleisti laiką, kurti, piešti, bendrauti bei išlikti šeimose, padėkojo iniciatoriams bei prie iniciatyvos prisidėjusiems asmenims besirūpinantiems vaikų saugia aplinka, supratingumu.

Į centrą sugužėję svečiai dėkojo geros valios žmonėms už gražią iniciatyvą. Vilniaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Teresa Demeško savo ir merės Marijos Rekst vardu įteikė centro vaikams dovaną   magnetinę piešimo lentą ir reikalingus reikmenis. Mero pavaduotoja pasidžiaugė, kad rajone – tai jau ketvirtas dienos centras, kur auklėtinę ir visuomeninę veiklą vykdo religinių bendrijų atstovai.

Prieš 4 metus vienas iš šių centrų veiklą pradėjo vykdyti Rudaminoje, kitas – prieš daugiau nei metus, Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst iniciatyva atidarytas Rukainiuose. Šių abiejų, sėkmingai veiklą vykdančių bei vaikams turiningą popamokinę veiklą užtikrinančių centrų steigėja yra Vilniaus rajono savivaldybė. Angelų seserys atsakingai ir kruopščiai dirba tam, kad sukurtų centro vaikams kuo palankesnes sąlygas mokslui, kad vaikai gautų kuo daugiau džiaugsmo ir laimės emocijų popamokinėje veikloje. Dar du dienos centrai veikia Vilniaus rajono šeimos ir vaiko gerovės centre Geisiškėse ir Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centre Kalvelių seniūnijoje. Nuo 2009 metų Vilniaus rajone, Karvio kaime veikia Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ įsteigtas Šv. Marijos Eugenijos vaikų dienos centras. Turiningą popamokinę veiklą Vilniaus rajono vaikams taip pat užtikrina ir gausus pasirinkimas būrėlių, kuriuos siūlo apie 30 Vilniaus rajone aktyvią kulturinę veiklą vykdančių daugiafunkcinių centrų.

„Širdingai dėkoju visiems už Jūsų visų gerą širdį, už puikią iniciatyvą, už begalinį Jūsų norą padėti vaikams, pasirūpinti jų popamokine veikla, jų turiningu ir saugiu laisvalaikiu“, – susirinkusiems ir iniciatyvą palaikiusiems ir įgyvendinusiems dėkojo mero pavaduotoja.

Vaidotų parapijos vaikų dienos centras įkurtas bendradarbiaujant Vaidotų parapijos bendruomenei, kampanijai „Už saugią Lietuvą“, nevyriausybinei organizacijai „Caritas“ ir bendrovei „Circle K Lietuva“.


Shadow up