kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

ORANŽINĖ DIENA KALVELIŲ „AUŠROS“ GIMNAZIJOJE

Rugsėjo 28 d. Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos erdvės pasipuošė linksmomis, šiltomis rudens spalvomis. Su meile pagamintos rudeninių gėlių puokštės, su rūpesčiu užauginti moliūgai dovanojo šypsenas kiekvienam bendruomenės nariui.


Respublikinis švietimo įstaigų bendruomenių ekologinis-socialinis švietimo projektas ,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ PER LIETUVĄ” startavo dar pavasarį, balandžio 7-ąją – Pasaulinę sveikatos dieną. Kelionė prasidėjo nuo mažos sėklytės, kurią mokiniai su mokytoju pasėjo gimnazijoje. Vasarą kartu su tėveliais ir seneliais mokiniai moliūgus augino, rūpinosi, kad jie žydėtų, vestų vaisius, o rudenį su meile ir rūpesčiu išauginti moliūgai sugrįžo į gimnaziją, į tą vietą, kur buvo pavasarį pasodinti. Čia iš jų sukurtas „Linksmukas“ – saulėtas oranžinis moliūgų traukinukas.

Į „Oranžinės dienos“ šventę susirinko visa bendruomenė. Linksmą šventę vedė IIIG klasės mokinės Viktorija Lukoševičiūtė ir Karolina Zurzaitė. Pranešimus apie saulės vaisius skaitė: II G klasės mokinys Tomas Jasiulionis; 8 klasės mokinė Deimantė Tamašauskaitė kalbėjo apie daržovių karalių MOLIŪGĄ, jo kilmę, auginimo sąlygas bei pritaikymą buityje; septintokai pristatė tyrimą: „Osmosas moliūgo ląstelėse“; Pradinukai atliko linksmą dainelę „Skruzdėliukas Infantino“, skambėjo kitos linksmos karaokė dainos. Vyko įvairių patiekalų iš moliūgų degustacija.

Oranžiniai ir geltoni akcentai aprangoje, linksmos emblemos padovanojo daug džiaugsmo mokiniams, jų tėvams. Bendra mokytojų, mokinių ir jų šeimos narių ugdomoji pažintinė veikla – keliauti su šeima, mokiniais, bendruomene į saulėtą oranžinę kelionę – pasiekė savo tikslą, sujungė gimnazijos bendruomenę bendrai ugdomajai veiklai, siekiant geresnės ugdymo kokybės.

Irina Filipova, biologijos mokytoja metodininkė
Inga Šumskytė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

 

Shadow up