kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Rudaminos meno mokyklos akordeono mėgėjų orkestro įspūdinga kelionė į Baltarusiją

2017 m. rugsėjo 10 d. Rudaminos meno mokyklos akordeono mėgėjų orkestras dalyvavo „Rakov Fest“ festivalyje, kuris vyko Baltarusijoje, Rakovo mieste.


Muzikantų kelionė prasidėjo anksti ryte. Kelionė buvo nelengva dėl dokumentų pildymo ir patikrinimo pasienyje, bet visas nuovargis dingo, kai orkestras buvo labai šiltai sutiktas festivalio organizatorių. Po mielo sutikimo ir vaišių, vyko generalinė repeticija profesionalioje scenoje Rotušės aikštėje.

Orkestro dalyviai, laisvo laiko metu turėjo galimybę sudalyvauti orientacinėse varžybose, kuriose buvo galima pasitikrinti žinias bei sužinoti įdomių faktų apie Rakovo miesto istoriją. Orkestrantai šaudė, bėgiojo, ieškojo minų, atsakinėjo į įvairius klausimus. Jaunieji talentai iš Rudaminos orientacinėse varžybose užėmė antrą vietą. Festivalio organizatoriai visiems dalyviams taip pat surengė edukacinę ekskursiją po Rakovo miestą, kur vyko didžiulė tautų mugė.  

„Rakov Fest“ festivalyje dalyvavo daug folklorinių, šokių bei instrumentinių ansamblių iš Baltarusijos miestų bei garbingi svečiai iš Lenkijos.

Rudaminos akordeonistų mėgėjų orkestras turėjo garbę užbaigti oficialią festivalio dalį, po kurios sekė dalyvių apdovanojimai. Muzikantai liko patenkinti šiltu priėmimu bei festivalio dalyvių profesionaliu pasirodymu. Po stulbinančio fejerverkų šou ir festivalio uždarymo, dalyviai, pilni įspūdžių ir su gera nuotaika grįžo namo.


Bogdan Voicinovič
Rudaminos meno mokyklos akordeono mėgėjų orkestro vadovas

Shadow up