kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Prasidėjo Konstitucijos egzamino 2017 registracija. Kviečiame dalyvauti!

Šių metų spalio 3-ią dieną (antradienį) 12 val., minint 25-ąsias Lietuvos Respublikos Konstitucijos metines, Vilniaus rajono savivaldybės Didžiojoje salėje (Rinktinės g. 50, Vilnius) vyks I Konstitucijos egzamino etapas, kuriame kviečiami dalyvauti visi Lietuvos Respublikos piliečiai ir gyventojai. Šiemet visuotinė teisinių žinių įvertinimo akcija organizuojama 11-ąjį kartą.


Kaip ir kasmet, Konstitucijos egzaminas yra organizuojamas atskiroms tikslinėms dalyvių grupėms: moksleiviams (1-4 klasių, 5-7 klasių, 8-10 klasių, 11-12 klasių), suaugusiems Lietuvos piliečiams ir gyventojams, teisinį išsilavinimą turintiems ar teisę studijuojantiems asmenims, asmenims, esantiems įkalinimo ir laisvės atėmimo įstaigose bei akliesiems (egzaminą laikys Brailio raštu).

Norintieji laikyti egzaminą Savivaldybėje iki spalio 1 d. kviečiami registruotis portale http://www.delfi.lt/konstitucijos-egzaminas/. Egzaminą, kaip ir kasmet, laikyti Savivaldybėje leidžiama ir iš anksto neužsiregistravusiems asmenims. Piliečiai ir teisinį išsilavinimą turintys ar teisę studijuojantys asmenys egzaminą taip pat galės laikyti internetu portale Delfi. Internetu laikyti egzaminą bus galima spalio 3 d. nuo 12 val. iki 13 val. Laikantieji internetu dalyvaus tik I egzamino etape.

II Konstitucijos egzamino etapas vyks spalio 12 d., tačiau bus skirtas tik geriausiai I etape pasirodžiusiems piliečiams. Į II etapą patekę egzamino dalyviai apie laikymo vietą ir laiką bus informuoti individualiai. Konstitucijos egzamino 2017 laimėtojai bus pasveikinti 2017 m. spalio 25 d. per iškilmingą ceremoniją Prezidentūroje. Jiems bus įteikti organizatorių ir projekto partnerių įsteigti prizai.

Konstitucijos egzamino organizatorius: LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite.

Su egzamino taisyklėmis susipažinti galite čia: www.konstitucijosegzaminas.lt.

Asmuo, atsakingas už Konstitucijos egzamino koordinavimą Vilniaus rajono savivaldybėje: Ilona Tučinska, Viešųjų ir tarptautinių ryšių skyriaus vyr. specialistė, laikinai vykdanti skyriaus vedėjo pareigas el. p. ilona.tucinska@vrsa.lt; tel. (8 5) 263 6003.

Visi piliečiai, norintys laikyti egzaminą, nuo rugsėjo 12 d. iki spalio 1 d. kviečiami registruotis portale DELFI.

Shadow up