kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Du dešimtmečius Vilniaus rajono vaikams neabejingos asociacijos narių vizitas Savivaldybėje

Šiandien, rugpjūčio 25-ą dieną Vilniaus rajono savivaldybėje lankėsi ir su Vilniaus rajono savivaldybės mere Marija Rekst susitiko daugiau nei 20 metų geranorišką labdaringą veiklą Vilniaus krašte vykdančios Asociacijos „Atviras namas“ (lenk. Stowarzyszenie „Otwarty Dom“) pirmininkė Irena Stankevič (Irena Stankiewicz) iš Balstogės.


Pirmininkė Irena Stankevič kartu su asociacijos nariais į savivaldybę atvyko papasakoti apie organizacijos veiklą ir tikslus bei pristatyti jau daug metų vykdomą veiklą Vilniaus krašte – daugiau nei dešimtmetį trunkančią draugystę su Buivydžių gimnazijos bendruomene bei Nemenčinės Vaikų ir paauglių socialinio centro vaikais.

Asociacija „Otwarty dom“ daugiau nei 20 metų kviečia Vilniaus krašte gyvenančius vaikus iš nepasiturinčių, daugiavaikių šeimų ar tėvų globos netekusius vaikus didžiąsias metų šventes bei vasaros atostogas praleisti Lenkijoje.

Šv. Kalėdų ir Velykų metu vaikai kartu su juos priimančiomis pasisvečiuoti šeimomis lankosi renginiuose, kartu ruošiasi šventėms, išmoksta tradicinių, su šventėmis susijusių amatų. Pasak asociacijos pirmininkės Irenos Stankevič, vizito šeimose metu vaikai gali pamatyti bei pajausti, kaip atrodo artimiausios ir gražiausios metų šventės mylinčios, darnios šeimos rate.

Daugiau nei dešimt metų su asociacija bendradarbiaujanti Buivydžių gimnazijos direktorė Halina Ravdo nuoširdžiai džiaugiasi užsimezgusia ir plėtojama draugyste, idėja, asociacijos narių bei vaikus priimančių šeimų geranoriškumu, apie kurį teigiamai ir šiltai atsiliepia kasmet iš atostogų grįžę vaikai.

Merė susitikimo metu neslėpė susižavėjimo asociacijos veikla bei padėkojo atvykusiems svečiams už gražų ir ilgametį bendravimą, kurio dėka Vilniaus rajono vaikams atsiveria daugiau galimybių pažinti kaimyninės šalies kultūrą, puoselėjamas gražiausių metų švenčių tradicijas, pažinti geros širdies žmonių bei susirasti draugų.

Shadow up