kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nauja įvaikinusių ir globojančių rajono šeimų tradicija – renginys „Meilė kuria šeimą“

2017 m. rugpjūčio 19 d., šeštadienį, į Vilniaus r. šeimos ir vaiko krizių centro organizuojamą renginį „Meilė kuria šeimą“ sugūžėjo būrys suaugusiųjų ir vaikų. Jo dalyviai – tai globojančios ir įvaikinusios arba ketinančios įvaikinti šeimos iš Vilniaus rajono. Į šventę atvyko Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško, Vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistės Danuta Beresniova,  Inga Maria Slavinska, Jolanta Čuchonska ir Agneška Jermolajeva.


Dalyvius pasveikino Šeimos ir vaiko krizių centro direktorė Leokadija Pavtel. Ji pasidžiaugė, matydama tiek laimingų žmonių, kurie norėjo ir nori padėti vaikams su nelengvais likimais. Taip pat pranešė, kad rugsėjo mėnesį planuojama nauja mokymų grupė būsimiems globėjams ir įtėviams, į kurią kviečiami asmenys, norintys tapti socialiniais globėjais.

Vicemerė Teresa Demeško pasidžiaugė, kad tokia šventė – tai nemažo GIMK mokytojų Evelinos Kaidanovič ir Leokadijos Pavtel labai reikalingo ir atsakingo darbo su šeimomis vaisius. „Didelis dėmesys rajone yra skiriamas vaikams, netekusiems tėvų globos. Tikimės, kad tokios šventės taps gražia tradicija – pasakė vicemerė Teresa Demeško. – Šeimoms svarbu pabūti kitokioje aplinkoje, pailsėti, pabendrauti, pasidalinti sukaupta patirtimi ir užmegzti naujas pažintis“.

Dalyviams buvo pasiūlytos įvairios veiklos – susitikimai grupėse su psichologe Lina Serapinaite, meninė veikla vaikams ir tėveliams, žaidimai gryname ore. Po karštų diskusijų, šventės organizatoriai kvietė atsigaivinti gėrimais bei pabendrauti prie bendro pietų stalo.


Shadow up