kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarptautinis žuvienės virimo čempionatas Šilutėje

Rugsėjo 2 d. Šilutės r. savivaldybė kviečia dalyvauti jau 9 kartą Šilutės mažųjų laivų uoste vyksiančiame žuvienės virimo čempionate, kurio metu pusšimtis komandų bandys įveikti čempionato rekordą, stengdamiesi išvirti daugiau nei 3 tonas įvairių skonių žuvienės ir ja pavaišinti renginio svečius.


Jūsų teisė rinktis – būti žiūrovu ar dalyviu ir įsilieti į tarptautinio žuvienės virimo čempionato meistrų šeimos ratą. Turite puikią progą sukurti savo komandą ir gauti vietą išskirtinėje žuvienės katilų „alėjoje“ po atviru dangumi. Emocijų pliūpsnis, magiški kvapai, nepakartojamos akimirkos ir net medinių irklinių valčių – vikingų žalčių lenktynės Šyšos upėje.

Dalyvių registracija vyksta el. p. jurgita.skobiene@silute.lt iki 2017 m. rugpjūčio 31 d. 16.00 val. Renginys nemokamas. Malkomis, vandeniu ir vieta ugniakurui būsite aprūpinti visi, katilą (ne mažesnį kaip 40 litrų) atsivešite patys, kaip ir žuvį bei kitus jums reikalingus prieskonius. Komandos katilų „alėjoje“ įsikuriama nuo 7.00 iki 11.00 val. 12.00 val. – iškilmingas čempionato komandų ir virėjų pristatymas didžiojoje scenoje. Žuvienė išverdama ne anksčiau kaip 14.00 ir ne vėliau kaip 14.30 val. Čempionų ir prizininkų pagerbimas, koncertai ir masinės linksmybės vyks viso renginio metu.

Visiems čempionato dalyviams bus įteiktos dovanos, o prizines vietas užėmę virimo meistrai liks apdovanoti specialiais prizais. Geriausią iš geriausiųjų apdovanos ir čempiono žiedą įteiks Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.


Dėl detalesnės informacijos kreiptis į Žuvienės virimo čempionato vyriausiąjį šefą, renginio sumanytoją Marijų Budraitį tel. 868 690 368.

2017 m. žuvienės virimo čempionato Šilutėje taisykles rasite čia.

Dalyvio anketą rasite čia


nuotr.: www.silute.lt 

Shadow up