kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Edukaciniai užsiėmimai keramikos studijoje Nemenčinėje ir Glitiškėse

Šią vasarą Nemenčinės daugiafunkcinis kultūros centras kviečia tiek vaikus, tiek suaugusius pasinerti į keramikos pasaulį, pažinti šį senąjį amatą bei tradicijas, gamybos ir dekoravimo technikas, lavinti dailės gebėjimus ir vaizduotę. Edukacinius užsiėmimus keramikos studijose Nemenčinėje ir Glitiškėse veda keramikos meistrė Margarita Čekolis, dirbanti šioje srityje jau nuo 1997 metų.


Užsiėmimų metu pagrindinis dėmesys yra kreipiamas ne į meninio kūrinio pagaminimą, tačiau į gamybos proceso ir pačio kūrinio nešamą naudą jo kūrėjui. Gerai pasaulyje žinoma ir užsiėmimų metu naudojama keramikos terapija atpalaiduoja ir ramina dalyvius, gerina motorinę rankų funkciją, stimuliuoja smegenų bei gerina širdies veiklą.        

Pirmieji edukaciniai užsiėmimai, vykstantys liepos 11-22 dienomis keramikos studijoje Glitiškių dvare (Liepų al. 1, Glitiškių kaimas), sulaukė nemažai teigiamų atsiliepimų bei įvairaus amžiaus dalyvių aktyvumo. Nepriklausomai nuo amžiaus ar meninių gebėjimų, visi dalyviai, draugiškose ir margose grupėse, kiekvieno susitikimo metu gali išmokti ką nors naujo ir atrasti savyje dar neatskleistus talentus.

Nuo rugpjūčio 1 d. Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre (Švenčionių g. 12, Nemenčinė) duris atvers keramikos dirbtuvės. Edukacinių užsiėmimų metu dalyviai įsisavins pagrindines keramikos lipdymo žinias ir, panaudodami įvairias technikas, savarankiškai kurs keraminius dirbinius. Užsiėmimų laikas bus derinamas kiekvienoje dalyvių grupėje atskirai. Pirmieji du užsiėmimai yra nemokami. Vėliau vienas užsiėmimas, truksiantis apie 2 valandas, kainuos 1,5 Eur.

Norinčius dalyvauti edukaciniuose susitikimuose, kviečiame iš anksto užsiregistruoti telefonu 86 865 1927.Shadow up