kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaikų vasaros stovykla „Vaivorykštė“

Vasarai jau prasidėjus, birželio 5–9 dienomis, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinėje mokykloje buvo vykdomas savivaldybės vaikų socializacijos projektas – 5 dienų vaikų vasaros stovykla mokyklos pradinių klasių mokiniams. Vaikai susirinko į stovyklą „Vaivorykštė“, kur jų laukė pilna įdomių užsiėmimų programa, skirta mokinukų užimtumui vasaros atostogų metu paįvairinti ir ugdyti neformaliose, pilnose įspūdžių veiklose.


Žinant, kokios veiklos vaikams patinka, ką jie norėtų aplankyti, su kuo susipažinti, buvo stengiamasi, kad mokiniai patirtų kuo daugiau įspūdžių, susipažintų ir dalyvautų įvairiose veiklose.

Stovyklos atidarymo dieną vaikai susipažino su stovyklos taisyklėmis, kūrė spalvotą vaivorykštę, šoko bei rungėsi sportinėse estafetėse.

Kitomis dienomis dalyviai ne tik žaidė įvairius žaidimus, sportavo, dalyvavo konkursuose, kūrė kūrybinius darbelius, leido į orą didžiulius muilo burbulus, piešė ant asfalto, bet ir vyko į edukacines ekskursijas.

Stovyklautojai aplankė Bažnytinio paveldo muziejų, kur apžiūrėjo Vilniaus katedros lobyną ir praktinėje dalyje kūrė senovinį lobio žemėlapį. Nuvyko į Energetikos ir technikos muziejų,  susipažino su mokslo ir technikos išradimais. Aplankė Bernardinų sodą, kur smagiai praleido laiką, pakilo į Gedimino pilies kalną, iš kur atsivėrė puikus Vilniaus miesto vaizdas.

Stovyklos uždarymo proga vaikai draugiškai kepė dešreles, vaišinosi, dalijosi patirtais įspūdžiais, džiaugėsi gautomis dovanėlėmis.

Stovyklos metu vaikai pamatė daug naujo, įgijo įvairios patirties, patyrė daug teigiamų emocijų. Visos veiklos prisidėjo prie dalyvaujančių vaikų vertybių formavimo bei geresnio supančios aplinkos pažinimo.

Soc. pedagogė Justyna Breivė

Shadow up