kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tarptautinę vaikų gynimo dieną nuoširdūs Vilniaus rajono savivaldybės valdžios atstovų sveikinimai

Vakar, birželio 1-ąją minit Tarptautinę vaikų gynimo dieną, linksmiausios pramogos, žaidimai, koncertai ir šilčiausi sveikinimai buvo skirti mūsų mažiausiems gyventojams – vaikams.


Šią, vaikams ypatingą dieną Vilniaus rajono vaikus pasveikinti į Rudaminos daugiafunkcinį kultūros bei Juodšilių jaunimo centrus vyko Savivaldybės vicemerė Teresa Demeško.

Rudaminoje surengtos šventės metu vaikai turėjo progą susitikti su savo mėgstamiausių pasakų personažais, sudalyvauti edukaciniuose žaidimuose, pasidžiaugti pripūstų balionų spalvingumu bei pasivaišinti ledais, kuriais pasidalino daugiau nei 300 į renginį atvykusių vaikų.

Maloniu renginio akcentu tapo antrus metus iš eilės Rudaminoje rengiama pilietinė taikos akcija „Taikos glėbys“, kurios metu visi pasidalino vienu didžiuliu ir šiltu apsikabinimu.

Nuotr. RDKC

Koncertas, nuotaikingi šventės dalyvių pasirodymai bei pakyli bendra renginio nuotaika žavėjo ir Juodšilių jaunimo centre susirinkusius svečius. Pasveikinti Juodšilių seniūnijos vaikus bei pasidžiaugti surengtu pasirodymu atvykę Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško, Tarybos narys Zigmund Marcynkevič, Juodšilių seniūnijos seniūnas Tadeuš Aškelianec džiaugėsi taip gausiai susirinkusiu vaikų buriu.

Po surengto koncerto, kuriame savo pasirodymais žiūrovus džiugino Jaunimo laisvalaikio ir sporto centro lankytojai, RDKC Juodšilių skyriaus šokių ansamblis „Halas“, vokalinis ansamblis „Motyv“, tarptautinių festivalių laureatė Gabriela Paulina Ždanavičiūtė bei daugelis kitų nuostabių artistų, netrūko žaidimų, estafečių, skanumynų bei kitų smagių pramogų.

Vilniaus rajono savivaldybės vicemerė Teresa Demeško, įteikdama saldžias vaišes, savo ir Savivaldybės merės Marijos Rekst vardu pasveikino visus švenčių dalyvius bei palinkėjo laimingos, kupinos meilės ir svajonių išsipildymo vaikystės. „Mieli vaikai, nuoširdžiai sveikinu visus šia proga ir linkiu laimingos, saugios, emocijų, džiaugsmo, ieškojimų ir atradimų kupinos vaikystės. Būkite sveiki, smalsūs, svajokite ir neskubėkite užaugti“, – Rudaminos daugiafunkcinio kultūros ir Juodšilių jaunimo centrų organizuotų švenčių dalyviams linkėjo vicemerė.

Vicemerė neslėpė susižavėjimo mažiausiųjų pasirodymais, puikia nuotaika ir nuoširdžiomis šypsenomis, kurios ne tik teigiamai užkrėtė visus šventės dalyvius ir svečius, bet ir, be abejonės, įkvėpė dar daugiau dirbti Vilniaus rajono mažųjų gyventojų labui, siekiant kurti vaikams saugią, kupiną meilės ir laimės vaikystę.

Nuotr. Juodšilių jaunimo centras

Shadow up