kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Savivaldybė prisijungė prie paramos akcijos vaikams

„Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės“, – šiais žodžiais į visus geros valios žmones kreipiasi Vilniaus rajono savivaldybės fojė stūksantis spalvotasis „Vaikų svajonių medis“, kurio idėją šiandien pristatė organizatorė Vilniaus rajono vietos bendruomenių asociacija „Pilietinė unija“.


Ant kiekvienos medžio šakelės kilę iš sunkiai besiverčiančių daugiavaikių šeimų ar turintys negalią Vilniaus rajono vaikai pakabino savo rankų darbo velykinius margučius su norų rašteliais. Kiekvienas geradaris gali išsirinkti margutį ir pratęsti vaikams Velykų džiaugsmą, išpildant jų norą. Svajonių medyje galima rasti 4-15 metų vaikų, svajojančių apie labai paprastus ir žemiškus dalykus, troškimus: žaislus, knygas, sporto ar higienos reikmenis, drabužius. Savivaldybėje medelis lauks, iki bus pasirinktos visos svajonės.

Gerumo akcijos pristatyme dalyvavo vicemerė Teresa Demeško ir Tarybos narys Algis Šatas. Vicemerė viena pirmųjų išsirinko margutį su svajone ir džiaugėsi, kad galės prisijungti prie tokios kilnios iniciatyvos. Ji taip pat patikino, kad Savivaldybė yra visuomet pasiruošusi bendradarbiauti ir padėti realizuoti idėjas mažųjų rajono gyventojų labui. Asociacijos pirmininkas Miroslav Tylingo dėkojo Vilniaus rajono savivaldybei už visokeriopą paramą vykdant į vaikų gerovę orientuotą veiklą, už skirtą paramą vaikų išvykai į stručių fermą ir įteikė vicemerei bei tarybos nariui po simbolinį saldų velykinį kiaušinį.

„Pilietinė unija“ savo veiklą pradėjo 2006 metais, o nuo praeitų metų aktyviai inicijuoja įvairius renginius ir akcijas Vilniaus rajono vaikams.

Primename, kad Vilniaus rajono savivaldybė jau daugelį metų iš eilės dalyvauja socialiniame kalėdinių troškimų projekte „Vaikų svajonės“, kurio metu įgyvendinamos Lietuvos sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajonės.

Kviečiame visus geros valios žmones pasidalinti gerumu – padėti įgyvendinti velykines vaikų svajones, už ką neabejotinai būsite apdovanoti beribio džiaugsmo ir dėkingumo šypsenomis. Pasirinkus svajonę, dėl tolesnių žingsnių tereikia susisiekti su Vilniaus rajono vietos bendruomenių asociacija „Pilietinė unija“ tel. + 370 67096675.

Shadow up