kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Meno festivalis-konkursas Nemenčinėje

,,Turbūt ir nedainuotume, jei dainavimas neteiktų džiaugsmo“, – sakė Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktorė Daiva Losinskienė, sveikindama Vilniaus rajono mokinių meno festivalio-konkurso dalyvius. Gegužės 2 dieną į Nemenčinės Gedimino gimnaziją sugužėjo ir savo įvairiakalbe muzikine programa stebino kolektyvai iš penkių Vilniaus rajono mokyklų: Sužionių pagrindinės mokyklos, Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazijos, Bezdonių „Saulėtekio“ pagrindinės mokyklos, Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazijos ir Nemenčinės Gedimino gimnazijos.


Pasirodymus vertino festivalio-konkurso vertinimo komisija: Rudaminos meno mokyklos direktorius Jurij Krupičevič (pirmininkas), Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro direktorė Violeta Cereška, Rudaminos meno mokyklos teorijos ir choro mokytoja Tatjana Kinderevičienė, Pagirių muzikos mokyklos solfedžio ir choro vyresnioji mokytoja Janina Pamarnackienė, Nemenčinės muzikos mokyklos solfedžio mokytojas metodininkas Valerij Petrovič. Konkurso organizatorė, Vilniaus r. savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Božena Šarandina dėkojo kolektyvų vadovams už nuoširdų ir kūrybišką darbą, pagyrė ir mažus, ir vyresnius dainininkus, džiaugėsi, kad Vilniaus rajone yra tiek daug chorų.

Visi meno festivalio-konkurso kolektyvai, jų vadovai buvo apdovanoti padėkos raštais, o komisija ruošėsi ilgam ir nelengvam darbui – išklausius visus Vilniaus rajono mokyklų kolektyvus išrinkti geriausius savo kategorijoje.

Sakoma, kad dainuojantis žmogus propaguoja grožį, gėrį, tiesą, meilę. To linkime visiems meno festivalio dalyviams, jų vadovams ir dėkojame už šią gražią šventę, dainomis atskleistą pasaulio gėrį.

 

Jurga Stankevičienė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Shadow up