kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinės muzikos mokyklos pianisčių sėkmė Prahoje

Sveikiname mokytojos Jūratės Danielienės mokines Liviją Sagadinaitę, Kotryną Kosteckytę ir Brigitą Grincevič su puikiu pasirodymu XXV Tarptautiniame instrumentinės muzikos konkurse „Prague stars“!


Konkursas vyko kovo 30 d. – balandžio 2 d. Prahoje. Tai buvo konkursinė kelionė, palikusi daug neišdildomų įspūdžių tiek mergaitėm, tiek jų mokytojai. Pasiruošimas konkursui buvo intensyvus ir atsakingas: mergaitės paruošė po du muzikinius kūrinius, prieš kelionę surengė koncertus Nemenčinės muzikos mokykloje ir B. Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje.

Po 15 valandų trukusios kelionės nebuvo lengva lipti į didžiąją sceną ir parodyti viską ką moki geriausia, bet mergaitės nustebino komisijos narius, mokytoją ir pačios save – jos Junior 1 kategorijoje tapo laureatėmis! Kotryna Kosteckytė užėmė II vietą, Brigitą Grincevič ir Livija Sagadinaitė buvo įvertintos I vietos laimėjimu!

Po konkursinės dienos dalyviai dieną praleido nuostabiame Prahos senamiestyje, plaukiojo Vltavos upe, klausėsi šio didingo miesto istorijos, o grįžtant į Lietuvą aplankė F. Šopeno muziejų Varšuvoje.

Jaunųjų pianisčių pavasaris prasidėjo muzikine sėkme ir neišdildomais įspūdžiais!


J. Danielienė, NMM mokytoja

Shadow up