kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

66-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas

2017 m. vasario 10 d. Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje įvyko 66-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados II etapas. Olimpiadoje dalyvavo 110  9-12 (IG-IVG) klasių mokinių iš Vilniaus rajono mokyklų ir gimnazijų bei juos parengę mokytojai.


Visus susirinkusius olimpiados svečius, dalyvius bei jų mokytojus pasveikino gimnazijos direktorius Ramūnas Maniuška bei Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Božena Šarandina, kurie linkėjo mokiniams atskleisti savo matematikos žinias bei gebėjimus ir gerų rezultatų. Gimnazijos mokiniai susirinkusius pasveikino muzikiniu kūriniu.

Matematikos olimpiados užduotims atlikti buvo skirtos 4 valandos. Kol mokiniai sprendė, juos lydėję mokytojai žiūrėjo videofilmą apie mokytojo vaidmenį ugdymo procese bendraujant ir bendradarbiaujant su mokiniais bei dalyvavo Lietuvos Valstybės atkūrimo 99-osioms metinėms skirtame minėjime, kurį organizavo pradinių klasių mokytojai.

Kiekviena olimpiada – tai puiki proga mokiniams pasitikrinti savo žinias, gebėjimus ir siekti, kad pasiekimai kiekvienais metais būtų aukštesni.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Dairutienė

Shadow up