kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Saugaus interneto diena

2017 metų vasario 7 dieną Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko renginiai, skirti Saugaus interneto dienai paminėti. Visą savaitę gimnazijos informacinių technologijų mokytojai organizavo diskusijas apie patyčias elektroninėje erdvėje, paaiškino atsakomybės už savo veiksmus svarbą, aptarė galimas pasekmes neatsakingai skelbiant asmeninę informaciją internete. Aštuntų klasių mokiniai dalyvavo tiesioginėje e-pamokoje „Saugus internete“. Saugaus interneto dienos proga gimnazijoje atidaryta 1-7 klasių mokinių piešinių paroda „Draugiškas internetas“. Dėkojame parodos organizatorei gimnazijos dailės mokytojai Jovytai Vaišvilienei, kuri nuoširdžiai prisidėjo prie Saugaus interneto dienos minėjimo.


Saugaus interneto diena minima ne tik gimnazijoje. Vilniuje, „Crown Plaza“ viešbutyje, Gedimino gimnazijos penktokai dalyvavo saugaus interneto renginyje „Vienykimės!“, į kurį susirinko mokiniai iš visos Lietuvos. Įvairios organizacijos pasiūlė mokiniams išbandyti skirtingas veiklas, pasirinkti galima buvo iš daugybės temų (meno, kūrybos, mokslo, technologijų). Nors  veiklose dalyvavo skirtingo amžiaus moksleiviai, tačiau visi siekė bendro tikslo – pažinti virtualųjį pasaulį ir daugiau sužinoti, kokias plačias galimybes atveria internetas. Tokie užsiėmimai buvo puiki galimybė susipažinti, žaisti, bendrauti. Buvo siekiama parodyti, kad internetas nėra tik internetiniai žaidimai, socialiniai tinklai, patyčias skatinantys straipsniai, betiksliai pokalbiai su mažai ar visai nepažįstamais žmonėmis. Internetas – tai neišsenkantis žinių šaltinis, kuris gali būti labai naudingas mokantis ar kuriant.

Renginio „Vienykimės!“ metu mūsų gimnazijos mokiniai ypač gerai pasirodė. Jie labai aktyviai dalyvavo visose veiklose, ypač gerai sekėsi „Protų mūšis“. 5a klasės mokinys Ignas Skorupič ir 5b klasės mokinys Edgaras Noreika su savo komanda laimėjo III vietą, o 5a klasės mokiniai Dominykas Motiejūnas  ir Vakaris Aleksiejus su savo komanda laimėjo I vietą. Dominykas Motiejūnas ir Vakaris Aleksiejus geriausiai pasirodė konstruojant robotą. Po renginio vyko apdovanojimų ceremonija, vaikai gavo daugybę prizų, turėjo galimybę pabendrauti su žvaigždėmis, tokiomis kaip Audrius Bružas.

Džiaugiamės mokinių aktyvumu ir linkime jiems saikingo, naudingo ir saugaus laiko, naršant, mokantis ir kuriant internete.

Nemenčinės Gedimino gimnazijos
informacinių technologijų mokytojai
Ana Prusakienė ir
Dmitrijus Karpavičius

Shadow up