kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisija pristato animacinį edukacinį filmą

2017 metais startavo naujas, visuomenę ugdantis, Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos iniciatyva sukurtas edukacinis projektas, skirtas gerinti vartotojų žinias energetikos srityje.


Pagrindinis projekto tikslas yra edukacinio filmuko dėka energiją naudojantiems vartotojams suteikti esmines žinias energetikos srityje. Pasak projekto sumanytojų vartotojai kasdien naudodamiesi įvairiais elektros prietaisais dažnai nesusimasto apie jų veikimo principus. Todėl trumpame filme pateikta informacija daugiausiai orientuota į tuos vartotojus, kurie neturi specifinių žinių ir nori suprasti energetikos veikimo pagrindus.

Tai ne prima Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos parengta edukacinė priemonė. Praeitais metais Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos iniciatyva buvo sukurtas edukacinis projektas – interneto svetainė www.energetikosabc.lt, kurioje galima rasti atsakymus į bemaž visus su energetika susijusius klausimus.

Kviečiame pamatyti naują Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos parengtą animacinį edukacinį filmuką kuriame šį kartą gvildenamas klausimas „Iš kur ir kaip elektra atkeliauja iki kiekvieno iš mūsų?“.

Peržiūrėti filmą galite čia:

Parsisiųsti galite paspaudę šią nuorodą:

http://energetikosabc.lt/data/public/uploads/2017/01/regula_hd.mp4

Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisija primena, kad nuo 2017 m. sausio 1 d. pasikeitė elektros energijos tarifai. Naujos, vidutiniškai 5 proc. sumažėjusios kainos bus pradėtos taikyti nuo vasario mėnesio, atsiskaitant už sausio mėnesį suvartotą elektros energiją.


Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos informacija

Shadow up