kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Eglute žalioji, eglute šviesi, visus mus vilioji žvaigždžių spindesy

Puošti eglutę prieš Kalėdas yra įprasta ir sena. Ji mums asocijuojasi su gyvybe ir žaluma, kurios taip trūksta rudenį ir žiemą. Šiandien Kalėdų eglutė mums savaime suprantama, o jos puošimas yra puikus laiko praleidimo su šeima būdas ir galimybė dar labiau užsikrėsti šventine nuotaika. Eglutę puošiame kasmet, stengdamiesi, kad ji būtų kuo gražesnė, įspūdingesnė...


Kalėdinių eglučių bumas Lietuvoje jau tapo tradicija. Prie jo šiemet nutarė prisijungti ir Nemėžio vaikų lopšelis-darželis. Paskelbėme šią idėją Facebook grupėje „Nemėžio Ąžuolynas“ ir sulaukėme nemažai pasiūlymų ir idėjų gražiausios Ąžuolyno kalėdinės eglutės sukūrimui.

Prie pagrindinio įstaigos įėjimo jau nuo gruodžio 15 d. vaikučius ir suaugusius pasitinka įspūdinga, originali, nepakartojama Ąžuolyno eglutė, puošta kalėdiniais vainikais bei sidabriniais burbulais, tarsi kviečianti kiekvieną į stebuklingą pasakų pasaulį, žadanti tikrą kalėdinį stebuklą...

Darželio koridoriuje, įsikūrusiame pasakiškame Senių Besmegenių miestelyje, akį glosto spalvotais angeliukais puošta žaliaskarė.

Visose lopšelio-darželio grupėse jaučiasi kalėdinė dvasia, kurią skleidžia šventiškai papuoštos eglutės. „Grybukų“ žaliaskarė pasidabino senoviniais žaisliukais, kuriais mūsų vaikučių seneliai puošdavo savo eglutes vaikystėje. „Ežiukų“ eglutę puošia balti, iš popieriaus lankstyti angelai. Ant „Voveriukų“ eglutės puikuojasi rankų darbo žaisliukai, pagaminti šeimose su begaline meile ir šiluma.

Didžiausia Ąžuolyno žaliaskarė, besipuikuojanti salėje, šiemet ypač ypatinga ir originali. Ją puošia 130 spalvotų švelniukų, kuriuos įsigijome dalyvaudami konkurse-akcijoje „Papuošk  Kalėdų eglę švelniukais ir padėk vaikams su negalia!“.  Švelniukas – labdaros  ir paramos Fondo „Algojimas“ simbolis, sukurtas negalią turinčių vaikų ir jų šeimų rankomis.  Švelniukų eglutė – puikus būdas geriems darbams susiburti ir puiki proga ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems jos labai reikia. Visų tėvelių ir bendruomenės narių paaukoti pinigėliai (1 euras už švelniuką) bus skirti vaikų su negalia svajonių išsipildymui.

Mama Mažena sakė: „Ši akcija – puiki proga pradžiuginti vaikučius. Ir tuos, kam ši akcija skirta, ir tuos, kurie joje dalyvauja“.

Sausio 6 dieną, atsisveikinus su Ąžuolyno Kalėdų eglute iki kitų metų, kiekvienas Ąžuolyno vaikutis namo sugrįš su nauju draugu – švelniuku.

Prie Kalėdinės eglutės te suaugę ir vaikeliai
Susiras gerumo kelią.
...kad gražiai visi sutiktų, nesibartų, nesipyktų,
Kad širdelė kiekviena būtų meilės kupina...
Su šventom Kalėdom!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Kivytienė 

Shadow up