kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Avižienių darželyje – šv. Kalėdų laukimas

Šv. Kalėdų laukimas – prasmingas susikaupimo, gerumo, o kartu ir džiugesio laikotarpis, kuris neaplenkė ir Vilniaus rajono Avižienių darželio bendruomenės. Gruodžio 22-osios išvakares Avižienių darželio bendruomenė palydėjo tradicinėmis kalėdinėmis giesmėmis, pasidalino kalėdaičiais, kuriuos pašventino Kalvarijos Šv. Kryžiaus Atradimo parapijos klebonas kunigas Ruslan Vilkel, ir šventiniais linkėjimais.


Pajusti tikrą Kalėdų dvasią leido vaikų pasirodymas, kurio metu buvo inscenizuota kūdikėlio Jėzaus gimimo istorija. Mažieji taip pat deklamavo eilėraščius apie Jėzaus gimimo šventę, prisijungti prie žinomų kalėdinių giesmių, tokių kaip  „Tyli naktis“, „Šiandien Betliejuj“ kartu kvietė ir žiūrovus.

Artėjančių švenčių proga susirinkusiuosius Avižienių darželio auklėtinius, pedagogus ir tėvelius Vilniaus rajono savivaldybės merės Marijos Rekst vardu pasveikino administracijos direktoriaus pavaduotoja Danuta Narbut. Linkėdama kantrybės, vilties, sveikų ir džiaugsmingų švenčių, patarė vaikams nenustoti stipriai svajoti apie tai, ko labiausiai trokšta, ir jų svajonės būtinai išsipildys. Vaikų akys spindėjo laime, kuomet Danuta Narbut perteikė jiems didelį maišą dovanų – saldumynų.

Į namus visi iškeliavo su džiugiu šv. Kalėdų laukimu...Shadow up