kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nordplus projektas „Darbo galimybės“ Nemenčinės Gedimino gimnazijoje

2016 metų lapkričio 7-11 dienomis Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko projektas „Local Employment“ („Darbo galimybės“). Gimnazistai svetingai sutiko ir apgyvendino savo šeimose 22 moksleivius iš Suomijos ir Latvijos vidurinių mokyklų. Visa savaitė buvo kupina įspūdžių.


Apsilankymas Anykščiuose atskleidė senovės lietuvių gyvenimą, papročius ir leido susipažinti su senaisiais amatais. Taip pat mokiniai turėjo galimybę išsikepti tikros lietuviškos duonos ir paragauti lietuviškų patiekalų: krosnyje keptų bulvių, lašinių, medaus, sūrio.

Klasių mainų metu mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto zoologijos muziejuje, VU bibliotekoje, biofizikos fakultete, kuriame susipažino su studijų programomis. Didelį įspūdį paliko pažintinė ekskursija į įmonę „PakMarkas“. Ekskursijos metu darbuotojai pasakojo apie įmonės veiklą ir paklausias specialybes šioje srityje. Taip pat pristatė gaminamus produktus, o patį gamybos procesą pamatėme savo akimis. Esame labai dėkingi įmonės vadovui V.Gumbaragiui už suteiktą galimybę aplankyti sėkmingai veikiančią įmonę Vilniaus rajone.

Tarptautinio Nordplus Junior klasių mainų projekto „Local Employment“ („Darbo galimybės“) įgyvendinimui tarp trijų mokyklų: Nemnečinės Gedimino gimnazijos, Jamsa Lukio vidurinės mokyklos Suomijoje ir Siguldos vidurinės mokyklos Latvijoje dotaciją skyrė Šiaurės Ministrų Taryba. Šį projektą Lietuvoje koordinuoja anglų kalbos mokytojos metodininkės Elena Baliukevič ir Inga Stankevičienė. Projekto tikslai – susipažinti su darbo ir studijų galimybėmis partnerių šalyse ir gilinti anglų kalbos žinias.

Projekto dalyvės Sigita Ruseckaitė ir Justyna Sadovska

Shadow up