kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Keičiasi klientų aptarnavimo tvarka Registrų centre

Pranešame, kad nuo š. m. lapkričio 2 d. Registrų centro klientai nebebus aptarnaujami padaliniuose, esančiuose A. Vivulskio g. 4A (Gyventojų registro departamente) ir Tilto g. 17 (Sandorių registrų ir Apribojimų registrų departamentuose), Vilniuje.


Nuo lapkričio 2 d. Gyventojų registro pažymas bei išrašus bus galima užsisakyti ir atsiimti Registrų centro Vilniaus filiale, Lvovo g. 25. Vilniaus filiale taip pat bus priimami užsakymai dėl Hipotekos, Turto arešto aktų, Sutarčių, Vedybų sutarčių, Įgaliojimų, Testamentų bei Neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų registrų išrašų rengimo.

Vilniaus filialo darbo laikas: I-IV 8.00-17.00, V 8.00-15.45.

Maloniai primename, jog aukščiau išvardintų registrų bei Gyventojų registro pažymas ir išrašus galima užsisakyti ir kituose miestuose veikiančiuose Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniuose.

Prašymus taip pat galima teikti paštu:

Gyventojų registro departamentui, A. Vivulskio g. 4A, LT-03220 Vilnius; bei Sandorių registrų ar Apribojimų registrų departamentui, Tilto g. 17, LT-01101 Vilnius.

Daugiau informacijos dėl aukščiau išvardytų sutarčių sudarymo ir jų administravimo Jums gali suteikti Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniuose.

Shadow up