kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nemenčinėje pasirodė liaudiško šokio ir dainos perlai

Lapkričio 18-ąją Nemenčinės gyventojai ir atvykę svečiai turėjo nuostabią progą iš arti pajusti liaudies kultūros dvelksmą – Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro scenoje tautų turtus demonstravo Vilniaus rajono liaudies šokių kolektyvas „Perła“, reprezentacinis dainų ir šokių kolektyvas „Olza“ iš Čekijos bei Guralių (kalniečių) kapela „Lipka“.


Sausakimša žiūrovų salė liudijo pagarbą ir meilę muzikos, šokių tradicijoms ir papročiams. Pasidžiaugti šokančiu ir dainuojančiu savo krašto bei užsienio jaunimu atvyko Vilniaus rajono savivaldybės vicemeras Robert Komarovski ir Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot.

Vicemeras Robert Komarovski, įteikdamas dalyviams Vilniaus rajono merės Marijos Rekst padėkos raštus, pabrėžė kolektyvo „Perła“ neišmatuojamus nuopelnus Vilniaus krašto kultūrai ir dėkojo už liaudies tradicijų puoselėjimą. Nuoširdžius padėkos žodžius taip pat skyrė reprezentaciniam dainų ir šokių kolektyvui „Olza“ už aktyvų bendradarbiavimą bei įdomų čekų ir slovakų folkloro pristatymą.

Susirinkusieji ovacijomis ir šauksmais palydėdavo kiekvieną pasirodymą: kolektyvo „Perła“ aikčioti priverčiančius šokius, energija ir fantazija užburiančius dainų ir šokių kolektyvo „Olza“ pasirodymus, o kapelos „Lipka“ smuiko garsai nukeldavo į kerinčius kalnų gamtos kampelius. Koncerto vedėjas Vincukas pasirūpino, kad smagi nuotaika susirinkusiuosius lydėtų visą vakarą. Renginio metu Vincukas pravedė specialią viktoriną su klausimais apie ilgametes kolektyvų veiklas, o kiekvienas teisingai atsakęs buvo apdovanotas marškinėliais.


Shadow up