Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono grindų riedulio merginų komanda Lietuvos sporto vilčių žaidynių vicečempionė

Š. m.  spalio 1 d.  Vilniuje vyko Lietuvos sporto vilčių žaidynių merginų grindų riedulio finalinės varžybos. Jose puikiai pasirodė Vilniaus rajono rinktinė.

Ji tapo Lietuvos sporto vilčių žaidynių grindų riedulio vicečempione. Komandą sudarė Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijos mokinės Adriana Azgorodovaitė, Elžbieta  Zinkevič, Diana Kavalčiukaitė, Kamila Mackevič, Evelina Litvin,, Gintarė Misiūnaitė, Rudaminos ,,Ryto‘‘ gimnazijos mokinė Julija Korsakaitė bei Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokinės Inesa Baranovska, Katalina Baranovskytė, Gabrielė Kaminskaitė, Aistė Čižaitė. Komandai vadovavo  kūno kultūros mokytojai metodininkai Saulius Barevičius ir Vytautas Vilipas.

Vilniaus rajono merginų rinktinė finaliniame etape 8:2 (3:1,2:1,3:0) įveikė Molėtų rajono grindų riedulininkes. Mūsų komandos kapitonė Gintarė Misiūnaitė jau trečią minutę pelnė įvartį ir išvedė komandą į priekį. Po dviejų minučių po Elžbietos Zinkevič smūgio rezultatas tapo 2:0. Baigiantis kėliniui Gintarė Misiūnaitė įmušė dar vieną įvartį ir rezultatas tapo 3:0, tačiau varžovės atsako į tai taip pat įvarčiu. Pirmas kėlinys baigiasi 3:1. Antras kėlinys vyko labai atkakliai – po įvartį mūsų komandai pelnė Aistė Čižaitė  ir Katalina Baranovskytė, Kėlinį laimėjome 2:1. Trečiame kėlinyje du įvarčius pelnė Gintarė Misiūnaitė ir vieną Aistė Čižaitė, po kurių šventėme pelnytą pergalę 8:2.

Sekančias rungtynes dėl pirmos vietos teko žaisti su Ignalinos komanda. Jau pirmame kėlinyje apmaudžiai praleidę tris įvarčius rinktinė kovojo iki galo tačiau pergalės pasiekti nepavyko – pralaimėta 3:6 (0:3,1:1,2:2). Mūsų komandai 3 įvarčius pelnė Aistė Čižaitė. Žaidynių  čempionėmis tapo Ignalinos rajono rinktinė. Antroji vieta atiteko Vilniaus rajono sportininkėms – jos  apdovanotos sidabro medaliais, diplomais, taure. Rezultatyviausia žaidėja komandoje tapo Aistė Čižaitė ir komandos kapitonė Gintarė Misiūnaitė, kuri atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų. Merginos apdovanotos specialiais prizais.

Sveikiname Vilniaus rajono grindų riedulio mergaičių rinktinę.