kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kyviškių pagrindinės mokyklos bendruomenė džiaugiasi permainomis

Vilniaus rajono savivaldybė gali didžiuotis turėdama galimybę prisidėti prie dar vienos Vilniaus rajono mokyklos renovavimo.


Šiandien Kyviškių pagrindinėje mokykloje vyko pastato atidarymo po renovacijos šventė. Į gražų mokinių surengtą koncertą, kuriame netrūko dainų, šokių ir inscenizacijos, susirinko būrys svečių – Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Tarybos nariai, Švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič kartu su Kyviškių mokyklą kuruojančiu specialistu, Rukainių Šv. arkangelo Mykolo parapijos kunigas Jonas Matusevičius, Šatrininkų seniūnijos seniūnas Veslav Starikovič, Kyviškių bendruomenės nariai ir mokinių tėvai.

Kyviškių pagrindinės mokyklos mokiniai, mokytojai bei visa administracija džiaugiasi naujai renovuotu mokyklos pastatu, kuris projekto sumanytojų dėka tapo moderniu, šiuolaikišku ir akį traukiančiu ne tik Kyviškių bendruomenei, bet ir šalia pravažiuojantiems asmenims.

Mokykloje taip pat baigiamas vykdyti visų vidaus patalpų remontas. Jau dabar mokyklą puošia išdažytos sienos, įrengtos pakabinamos lubos, pakeisti šviestuvai, durys bei nauja grindų danga. Kai kurie darbai dar atliekami, tačiau tai mokymo procesui netrukdo.

Mokyklos pastato renovacijos darbams atlikti buvo skirta 415 951 eurų, iš jų 173 772 eurų – Savivaldybės biudžeto lėšos, o likusi suma – Lietuvos investicijų fondo. Papildomai vidaus patalpų remonto darbams atlikti Savivaldybė skyrė 174 375 eurų.

Vilniaus rajono savivaldybės merė sveikino susirinkusius mokinius, jų tėvus ir pedagogus bei dėkojo tėvams ir mokytojams už puikų tarpusavio bendradarbiavimą. „Kaip smagu buvo šiandien išgirsti padėkos ir džiaugsmo žodžius, matyti nuoširdžias šypsenas mokinių lūpose, kad ir ši rajono mokykla tapo gražesne, jaukesne bei šiltesne“, – kalbėjo merė. Merė džiaugėsi, kad Vilniaus rajono savivaldybė sėkmingai pritraukia investicijas, jog kasmet pavyksta skirti vis didesnes sumas Švietimui bei mokyklų renovavimui ir remontui.

Shadow up