kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Sekmadienį rudenišku ritmu šventė Mickūnai

Atsikvėpti po rudeninių darbų gausos bei pasikrauti gerų emocijų rugsėjo 18 dieną Mickūnų seniūnijos bendruomenė kvietė į smagiąją Derliaus šventę.


Tradiciškai šventė prasidėjo šv. Mišiomis Mickūnų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, kurių metu susirinkusieji meldėsi už žemdirbius bei už visos Mickūnų bendruomenės gerovę. Mišių metu taip pat buvo pašventintos gyventojų paruoštos šiųmečio derliaus vaišės.

Iškart po bendros maldos visi susibūrė prie bendruomenės namų, kur šventės dalyvių laukė ne tik skambi muzika ir gera nuotaika, bet ir daugybė pramogų. Vaikai buvo sužavėti jodinėjimu žirgais ir poniu, piešimu ant veido, loterijomis, balionais ir skanumynais. Pasmaguriauti visus traukė ir skanūs kvapai, sklidę iš lauko virtuvės. Geras emocijas dalijo scenoje koncertavę ansambliai ir abiejų Mickūnų darželių auklėtiniai, o linguoti pritariant aplodismentais kvietė  Mickūnų gimnazijos auklėtiniai.

Sveikindama susirinkusius Mickūnų seniūnė Renata Mickevič džiaugėsi dideliu gyventojų sambūriu bei dėkojo žemdirbiams už jų sunkų darbą bei kasdienio triūso vaisius. Seniūnė priminė, kad šiais metais seniūnija turi ypatingą priežastį didžiuotis savo ūkininkais – šiemet vykusiose rajoninėse artojų varžybose net du Mickūnų ūkininkai tapo prizininkais: pirmąją vietą iškovojo artojas Jan Butkevič, o trečioji atiteko ūkininkui Česlavui Avdej.

Šventės metu taip pat diplomais buvo apdovanoti gražiausios sodybos konkurso laimėtojai: Emilia ir Markas Oberlian, Teresa ir Aleksander Narvoiš, Božena ir Vitalij Stankevič, Leonarda i Vaclav Tomaševič bei Danuta i Romualdas Staševskiai.

Mickūnų derliaus šventėje dalyvavo garbūs svečiai: europarlamentaras, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos pirmininkas Valdemar Tomaševski, Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narė Teresa Demeško, Mickūnų gimnazijos direktorė Malgožata Radevič bei ilgametis gimnazijos direktorius Bernard Avlosevič.

Shadow up