kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Kviečiame palaikyti Sužionių bendruomenę

2016 metų rugsėjo mėnesio pabaigoje vyks iškilmingas 11-us metus Lietuvos Žemės ūkio ministerijos organizuojamas tradicinis apdovanojimas „Lietuvos kaimo spindulys 2016“, kuriame šiemet savo laimę bando ir Vilniaus rajono Sužionių bendruomenė.


2016-ieji – bendruomenių metai, todėl šiemet nutarta apdovanoti veikliausias ir aktyviausias kaimo bendruomenes, kurios išsiskiria iš kitų savo veiklumu, pilietiškumu ir sugebėjimu pritraukti prie savęs visus gyventojus.

„Lietuvos kaimo spindulys 2016“ apdovanojimas turi 8 nominacijas – versliausia bendruomenė, inovatyviausia bendruomenė, už kultūros puoselėjimą, jaunatviškiausia bendruomenė, už pozityvius pokyčius, už tradicijų puoselėjimą, už socialinį jautrumą bei sveikiausia ir sportiškiausia bendruomenė.

Vilniaus rajone aktyviai savo veiklą vykdanti Sužionių bendruomenė šiemet siekia gauti apdovanojimą už socialinį jautrumą vykdant aktyvią bendruomenės veiklą, padedančią likimo nuskriaustoms šeimoms, vaikams, neįgaliesiems ir kitoms socialinės rizikos grupėms. Sužionių bendruomenė jau 8 metus vykdo gerumo akciją „Stebuklingos šv. Kalėdos kaimo vaikams“, kurios tikslas – visiems Sužionių seniūnijos vaikams iki 10 metų praskaidrinti kaimo kasdienybę ir apdovanoti dovanėlėmis, šiluma ir dėmesiu. Kiekvienais metais bendruomenės nariai persirengę Kalėdų Seneliu negailėdami nei laiko, nei asmeninių išlaidų aplanko apie 200 vaikų, kuriems įteikia širdžiai mielas dovaneles, o svarbiausia, vaikų širdyse palieka tikėjimą šv. Kalėdų stebuklu.

Kviečiame atiduoti savo balsą už Sužionių bendruomenę iki rugsėjo 16 d. 00:00 val. bei palaikyti tardicija tapusią akciją „Stebuklingos šv. Kalėdos kaimo vaikams“. Balsuoti kviečiame paspaudus nuorodą: http://www.delfi.lt/media/kaimo-spindulys-2016/?page=balsavimas#a_emb_147368197517652_21562.


Parengta remiantis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija 

Nuotr. Sužionių bendruomenė


 

Shadow up