kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mokyklos bendruomenės metų konkurso šventinis renginys

Kalvelių „Aušros“ gimnazijos bendruomenė įrodė, kad vienybėje slypi jėga. Sutelkę mokinius, jų šeimos narius, mokytojus, partnerius dalyvavome Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuotame Mokyklos bendruomenės metų konkurse ir laimėjome antrąją vietą.  Iš viso  Mokyklos bendruomenės metų konkursui buvo pateikta daugiau nei 300 projektų, skatinančių mokinių, mokytojų, tėvų bendradarbiavimą. Mūsų vykdytas projektas „Tradicijų pynė“ buvo įvertintas kaip vienas iš geriausių Vilniaus apskrityje. Džiaugiamės, kad nuolatinis gimnazijos bendruomenės ir partnerių bendradarbiavimas buvo pastebėtas ir įvertintas.


Dvidešimties geriausiai įvertintų projektų komandų atstovai birželio 1-ąją dalyvavo baigiamajame renginyje, kuris vyko Visuomenės harmonizavimo parke „Harmony park“. Link Prienų ankstų trečiadienio rytą geltonuoju autobusiuku išdardėjo 19 Kalvelių „Aušros" gimnazijos narių. Po kelių valandų tikslas buvo pasiektas. Mus sužavėjo įspūdingas gamtos ir žmogaus sukurtas  gamtovaizdis bei milžiniškas užrašas „Graži ta mūsų Lietuva“. Puikiai nusiteikę įsitraukėme į edukacinių veiklų mugę: stebėjome, kaip vyksta cheminės reakcijos, tikrinome fizikos dėsnius, gaminome lėktuvėlius, išbandėme prietaisus mobilioje mokslinėje laboratorijoje „Momolab“, apžiūrėjome Lietuvos kariuomenės ginklus, skanavome ledų su azotu ir nejučia mokėmės.

Šventės kulminacija – švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės sveikinimo kalba ir nugalėtojų apdovanojimas. Į sceną atsiimti prizo lipo mokytojų, tėvų ir vaikų atstovai  parodydami, kokia svarbi yra kiekviena bendruomenės grandis. Dovanų gavome vertingų knygų, papildysiančių mūsų gimnazijos biblioteką, kurioje dažniausiai lankosi mokiniai ir mokytojai, tačiau tikimės, kad užsuks ir tėvai bei mūsų gimnazijos partneriai.

Mokyklos bendruomenės metai jau baigiasi, tačiau bendravimas ir bendradarbiavimas tęsis ir toliau.

Kalvelių „Aušros“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Nina Bašajevienė,
Lietuvių kalbos mokytoja  Daiva Pugačiovienė

Shadow up