kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vaikų gynimo dienos šventė Rukainiuose

Birželio 1 dieną Rukainiuose vyko šventė, skirta Vaikų gynimo dienai. Ją organizavo Vilniaus r. Rukainių gimnazijos socialinė pedagogė Jovita Gilevič, logopedė Beata Juknevičiūtė kartu su Rukainių bendruomenės centru. Šventėje dalyvavo Rukainių ir aplinkinių gyvenviečių vaikai su tėvais.


Šventę pradėjo teatro studija „Kulfon“, kuri nustebino visus savo įdomiu pasirodymu. Renginį tęsė vokalinio ansamblio pasirodymas. Po koncerto visą pusdienį visus linksmino klounai. Vaikų laukė ir žaidimai: piešimas ant veido, dovanos ir kitos smagios pramogos. Taip pat buvo galima pasilinksminti ant pripučiamo batuto-čiuožyklos, kuris suteikė vaikams tikrai nepamirštamų  pramogų, adrenalino ir geros energijos užtaisą. Pavargę galėjo pailsėti ir pasivaišinti paruoštomis vaišėmis. Visiems buvo labai smagu, kieme grojo muzika,  nuotaika buvo pakili.

Rukainių gimnazijos bendruomenė kartu su Rukainių bendruomenės centru sveikina visus vaikus su Tarptautine vaikų gynimo diena ir linki, kad vaikystė būtų kupina emocijų, ieškojimų ir atradimų, neužmirštamų minčių ir įspūdžių!

Socialinė pedagogė Jovita Gilevič

 

Shadow up