kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Profesijų savaitė“ Vilniaus r. Rukainių gimnazijoje

Gegužės 2 - 6 dienomis logopedė B. Juknevičiūtė, socialinė pedagogė J. Gilevič ir pradinių klasių mokytojos N. Balcevič, I. Kutrevičienė, A. Bakulo, D. Bojarovič, K. Jeršova, I. Šalkovska, K. Chodorovič suorganizavo „Profesijų savaitę“. Jos metu pradinių klasių mokiniai buvo supažindinti su profesijų įvairove ir paskatinti dar mokykloje pradėti ruoštis sėkmingai karjerai.


Gegužės 2 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos bibliotekininkė Justina Juciūtė supažindino mokinius su savo profesija bei papasakojo apie pavojus Internete, pristatė programą „Aštuonkojo spąstus“ bei dalyvavo „Protų mūšyje“.

Gegužės 4 d. mokiniai susitiko su rašytoju Justinu Žilinsku, kurio metu jis mielai papasakojo daug visokių rašytojiškų ir vilnietiškų įdomybių, su vaikais kalbėjo apie kūrybą, vaizduotę ir skaitymą. Mokiniai susipažino su kūrybinės „virtuvės“ užkulisiais, sužinojo daug įvairiausių Vilniaus istorijos faktų, legendų ir mitų.

Buvo suorganizuotos ekskursijos į Vilniaus r. Rukainių Bendruomenes Centrą, kur susipažino su administratoriaus ir renginių organizatoriaus profesijomis, Vilniaus r. Rukainių ambulatoriją, kurioje mokiniai susipažino su šeimos gydytojo, stomatologo ir medicinos seselės specialybėmis. Mokiniai vyko į Lietuvos Respublikos Vyriausybę. Ekskursijos metu moksleiviams buvo suteikta galimybė susipažinti su Vyriausybės veikla, susipažino su Vyriausybės rūmais, jų istorija, apžiūrėjo per oficialius vizitus Vyriausybės vadovams dovanotų suvenyrų ir dailės kūrinių ekspozicijas.

„Profesijų savaitės“ metu mokiniai susipažino su profesijomis, kūrė eilėraščius bei juos iliustravo. „Profesijų savaitę“ užbaigė paroda. Kūrybiniuose darbuose vaikai pavaizdavo savo svajonių profesijas.

Savaitės renginiai sulaukė nemažo mokinių susidomėjimo. Panašiuose projektuose dalyvausime ir ateityje.

Logopedė Beata Juknevičiūtė

Shadow up