kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

XXII-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados III-ojo etapo akimirkos

Gražų saulėtą balandžio 21-osios rytą, geriausi Lietuvos jaunieji menininkai susirinko į XXII-osios Lietuvos dailės olimpiados III etapą, kuris vyko Dzūkijos širdyje, Alytuje, Šv. Benedikto gimnazijoje ir truko dvi dienas. Svečius iškilmingai pasitiko šventės šeimininkai ir olimpiados organizatoriai. Šių metų olimpiados tema – „Mano namai“ skirta Bendruomenių metams. Namai – ypatinga erdvė, žmogiškojo buvimo teritorija ir žmogaus dvasinio augimo sąlyga. Tai žmogaus prasmės ir vertės vieta, jos kodas. Namų tema skatino mokinius ieškoti kūrybinio kelio ir atskleisti meninės raiškos gebėjimus visos olimpiados metu. 


Jaunieji šalies dailininkai ne tik išbandė kūrybines jėgas, bet ir susipažino su Alytaus miesto kultūriniu gyvenimu, kraštovaizdžiu bei įžymiomis vietomis. Mokiniai aplankė aukščiausiąjį Lietuvos pėsčiųjų ir dviračių tiltą, kuris jungia Alytaus piliakalnį ir Pirmąjį Alytų su senamiesčio kurortine dalimi. Mokytojai taip pat tobulėjo – dalyvavo tautodailininkių Audronės Lampickienės ir Linos Žaliauskienės vedamuose praktiniuose seminaruose „Tradicinis margučių marginimas vašku“, „Šiaudinių sodų rišimas“.

II-ąjį olimpiados rytą jaunuosius menininkus pažadino lengvas lietus. Lietaus nepabūgę dalyviai susirinko į finalinį olimpiados etapą, kurio metu paaiškėjo dešimt geriausių jaunųjų dailininkų. Garbinga II vieta ir sidabro medalis buvo įteiktas Vilniaus r. Kyviškių pagrindinės mokyklos 8 kl. mokinei Ivonai Gilevskai, kurią parengė dailės vyresnioji mokytoja Dovilė Blažytė-Vanagienė. Džiaugiamės šia gražia akimirka ir nuoširdžiai dėkojame už iniciatyvumą ir meilę kūrybai mokytojai ir mokinei bei linkime nesibaigiančio kūrybinio įkvėpimo ateityje. Lietuvos dailės olimpiados akimirkas galite pasižiūrėti užsukę į internetinę svetainęhttp://www.lmnsc.lt/lt/dailes

Ieva Balčiūnaitė ir Dovilė Blažytė-Vanagienė

 

Shadow up