kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Baudų išvengti norintiems automobilių pardavėjams – nemokamos paskaitos

Pranešimas skirtas: automobilių pardavimo veiklą vykdantiems asmenims, automobilių pardavėjus vienijančioms organizacijoms, bendruomenėms, smulkaus ir vidutinio verslo asociacijoms, automobilių pardavimo aikštelių administracijoms.


Atsižvelgiant į tai, kad dauguma automobilių pardavimo veiklą vykdančių asmenų nežino apie LR Atliekų tvarkymo įstatyme nustatytas jiems privalomas pareigas, o patikrinimo metu aplinkos apsaugos inspektoriai skiria didžiules baudas, Gamintojų ir Importuotojų asociacija kartu su Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacija nuo 2016 m. gegužės 4 d. iki 2016 m. birželio 30 d. organizuoja projektą „Mes rūšiuojam“ Akademija, kurio metu kiekvienoje savivaldybėje Jums organizuosime nemokamus mokymus ir svarbiausios informacijos suteikimą apie:

* transporto priemonių importuotojams ir platintojams nustatytus aplinkosauginius reikalavimus;
* pateiksime rekomendacijas, kaip tinkamai įvykdyti reikalavimus ir išvengti baudų;
* nemokamai dalinsime edukacinę medžiagą.

Norint, kad atvyktume ir Jums suteiktume aukščiau minimą informaciją, kreipkitės:

El. paštu info@autotvarkymas.lt
Skambinkite mob. tel. 8 663 66341

Visą informaciją apie projektą rasite www.mesrusiuojam.lt

SVARBU:

* Primename, kad Vadovaujantis LR atliekų tvarkymo įstatymu, transporto priemonių importuotojai (į Lietuvą įvežantys ir vidaus rinkai tiekiantys naujas ir naudotas transporto priemones) privalo: registruotis nustatyta tvarka, organizuoti eksploatuoti netinkamų transporto priemonių surinkimą ir tvarkymą, visuomenės švietimą ir informavimą eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkymo klausimais, užtikrinti, kad būtų sudarytos sąlygos asmeniui priduoti transporto priemonę, finansuoti atliekų tvarkymą ir visuomenės švietimą ir informavimą, vesti apskaitą ir teikti ataskaitas ir kt.).

* Šias pareigas galima vykdyti individualiai arba kolektyviai – pavedant pareigų vykdymą licencijuotai organizacijai.

* Transporto priemonių importuotojai, kurie nedalyvauja eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkymo sistemoje, gali būti traukiami administracinėn atsakomybėn pagal LR ATPK 5120 ir nubausti bauda nuo septynių tūkstančių dviejų šimtų keturiasdešimties iki keturiolikos tūkstančių keturių šimtų eurų.

 

Shadow up