kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Šok - negailėdamas grindų!

,,Šokių metu protas praranda savo gebėjimą kontroliuoti, o kūnas pradeda vadovauti širdžiai" - tokiais žodžiais prasidėjo graži sekmadienio popietė Daugiafunkciniame kultūros centre Juodšiliuose.


Švęsti Tarptautinę šokių dieną jau tapo tradicija, kuri palaiko ir skatina bendradarbiavimą tarp komandų ir miestų, stimuliuoja kūrybingumą vaikams ir jaunimui, skatina tradicijas ir liaudies šokį. Gražus renginys, veikiantis jau kelerius metus žavi savo populiarumu ir dalyvių skaičiumi.

Š. m. balandžio 17 d. pirmą kartą Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Juodšilių filiale įvyko Tarptautinio šokio dienai skirtas renginys, kuriame dalyvavo daugiau nei 80 dalyvių: Maišiagalos „Draugystė" šokio kolektyvas, vadovė Tatjana Sinkievič, Medininkų „Pšepiurečka" kolektyvas, vadovė Viktorija Pomecko, Marjampolio „Kropelki“ vadovaujamas Kristinos Voleiko, Rudominos „Žiogeliai " vadovė Ineta Dubininkaitė ir Juodšilių „Halas" vadovė Kristina Voleiko. Ant scenos, publika galėjo mėgautis daugelio kultūros įstaigų pasirodymais, taip pat vietinio ansamblio „Halas".

Festivalis truko ilgiau nei valandą, kiekviena komanda pristatė žiūrovams keletą šokių. Šioje šventėje turėjome garbingų svečių: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėją Edmundą Šotą, Juodšilių seniūną Tadeušą Aškelianecą, taip pat Rudominos Daugiafunkcinio kultūros centro administracijos atstovę Aleksandrą Żuk-Butkuvienę.

Renginys buvo sėkmingas. Koncerto organizatoriai skyrė nemažai šiltų padėkos žodžių. Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot ir Juodšilių seniūnas Tadeuš Aškelianec įteikė Juodšilių kultūros centro administratorės Renatos Černiak paruoštus puodelius ir diplomus ansamblių vadovėms su padėkos žodžiais už jų sunkų darbą, pastangas, atsidavimą ir tradicijos puoselėjimą. Visiems šokėjams buvo išdalinti saldainiai.

Šią dieną šokių gebėjimus galėjo parodyti visi - ir tie maži, ir tie didesni. Žiūrovai galėjo džiuginti savo akis stebėdami įvairaus stiliaus šokius - nuo liaudies iki šiuolaikinių.

Shadow up