Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Vilniaus rajono sportininkai ir toliau skina laurus Pasaulio lenkų žiemos žaidynėse Lenkijoje

Kovo 3 d. ant kalno šlaito La Forte Ustšyki Dolne mieste vyko slidinėjimo varžybos. Moterys varžėsi 1500 m distancijoje, o vyrai – 1800 m distancijoje. Varžybos buvo lyg finalinis Tour de ski etapas, kur slidininkai turėjo įveikti statų kalną ir saugiai nusileisti žemyn, o tai staigiuose posūkiuose pavyko toli gražu ne visiems. Tačiau, kaip ir buvo spėjama, slidinėjimo varžybų lyderiais tapo Vilniaus rajono slidininkai, o ypač Vilniaus rajono savivaldybės sporto mokyklos auklėtiniai, kurie atskirose amžiaus grupėse užimdavo visą nugalėtojų pakylą.

Lietuvos atstovai slidinėjimo varžybose iškovojo 19 medalių, o auksą pelnė: Viktorija Romanova, Renata Siliuk, Jadvyga Grinkevič, Jadvyga Junevič, Romuald Aleksandrov, Arnold Lepiochin, Andžej Jakeliūnas, Marijan Povilovski ir Bronislav Kačanovskij.

Po šių varžybų Lietuvos komanda tapo žaidynių lyderė ne tik taškų, bet ir medalių įskaitoje. Iš viso Lietuvos atstovai jau yra iškovoję 94 medalius – 35 aukso, 29 sidabro ir 32 bronzos. Antroje vietoje liko Čekijos atstovai, iškovoję 75 medalius, iš jų 32 aukso. Trečią vietą užima Baltarusija, pelniusi 28 medalius.

Kovo 4 d. slidininkai varžysis varžybose laisvu stiliumi bei Retro žaidynėse.