kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Šumsko pagrindinė mokykla nušvito naujomis spalvomis

Vilniaus rajono pakraštyje įsikūrusi Šumsko pagrindinė mokykla vasario 4-ąją sukvietė būrį svečių į šventę, skirtą mokyklos renovacijos pabaigai.


Renginyje dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Švietimo skyriaus vedėja Lilija Andruškevič, Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot, Švietimo skyriaus vyr. specialistas Jaroslav Suboč, Tarybos narys Stanislav Zajankovskij, Kalvelių seniūnijos seniūnė Kristina Gerasimovič. Mokyklos kolektyvą pasveikinti taip pat atvyko Seimo pirmininko pavaduotojas Jaroslav Narkevič, kaimyninių mokyklų direktoriai, mokytojai, tėvai ir kiti svečiai.

Šventine nuotaika spinduliuojantys vaikai ir mokytojai koncerto metu dėkojo visiems prisidėjusiems prie pastato renovacijos ir siekusiems, kad mokykloje būtų jauku ir gera tiek joje besimokantiems, tiek dirbantiems. Mokyklos direktorė Janina Zenkevič rajono vadovybei dėkojo ne tik už atnaujintą pastatą, bet ir sukurtas sąlygas efektyviam įstaigos darbui. Nuoširdžius padėkos žodžius už rūpinimąsi jų atžalų gerove taip pat tarė tėvai, kurie vylėsi, kad į šios gražios mokyklos suolus dar atves savo anūkus.

Susirinkusieji turėjo galimybę stebėti jaunųjų mokyklos talentų pasirodymus bei išklausyti direktoriaus pavaduotojos ugdymui Leokadijos Žukovskajos pristatytą mokyklos pokyčių suvestinę.

Iškart po koncerto, merė Marija Rekst aplankė visas mokyklos klases. Vaikai mielai aprodė patalpas, pasakojo apie mokslus bei savo pomėgius. Džiaugdamasi nuveiktais darbais ir modernizuota mokykla merė pagyrė įstaigos bendruomenę už aktyvumą ir palinkėjo sėkmės visuose darbuose.

Šumsko Šv. arkangelo Mykolo parapijos klebonas kunigas Jan Černiavski pašventino atnaujintas patalpas.

Mokyklos bendruomenė jau nuo naujųjų mokslo metų pradžios džiaugiasi atsinaujinusia mokykla, kurioje: pakeistos  ir apšiltintos grindys, stogas, pakeista šildymo sistema, rekonstruota vėdinimo sistema ir esama katilinė į biokuro katilinę, atnaujinta vandentiekio ir buitinių nuotekų šalimo sistema bei įrengta gaisrinė signalizacija.

Įgyvendinto projekto „Vilniaus rajono Šumsko pagrindinės mokyklos pastato renovavimas“ Vilniaus rajono savivaldybės ir Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo lėšomis vertė - 340 tūkst. eurų.

Shadow up