kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Jaunimo dienos šventė Mickūnuose

2015 m. rugpjūčio 29 d. Mickūnų gimnazijos stadione vyko Jaunimo šventė. Šios šventės tikslas ir pagrindinė idėja – vienyti jaunimą bendros veiklos dėka dalyvaujant sporto varžybose bei žaidimuose.


Jaunimo šventė Mickūnuose organizuojama jau ketvirtą kartą. Šios šventės organizatorius Mickūnų jaunimo bendruomenė.

Į varžybas atvyko jaunimas iš įvairių vietovių, iš Lavoriškių, Rukainių, Kalvelių, Naujosios Vilnios ir Vilniaus. Šventėje taip pat dalyvavo garbūs svečiai – Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot bei Mickūnų seniūnijos seniūnė Renata Mickevič.

Mickūnų gimnazijos stadionas buvo padalintas į 8 aikšteles, kuriose vyko varžybos šiose sporto srityse: tinklinis, krepšinis, futbolas, šuoliai iš vietos, šuoliai į tolį, prisitraukimai ant skersinio, svorio kilnojimas ir nauja sritis – estafetė vaikams.

Šventės organizatoriai ypatingai dėkoja šventės rėmėjui Lietuvos Lenkų sąjungos Vilniaus rajono skyriui, kurio pirmininku yra Valdemar Tomaševski. Be jų paramos šventė nebūtų išskirtinė, o jų dėka organizatoriai varžybų laimėtojams įteikė nuostabias dovanas.

Renginys buvo organizuojamas glaudžiai bendradarbiaujaunt su Mickūnų seniūnija, Mickūnų gimnazija ir Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Mickūnų skyriumi.

Šuolių į tolį rungtyje pirmas vietas laimėjo Ernest Šostak ir Greta Paškevič.

Šuolių iš vietos rungtyje – Tomaš Tučkovski ir Greta Paškevič.

Prisitraukimo ant skersinio rungtyje – Robert Rusovič ir Albert Verkovski.

Svorio kilnojimo rungtyje – Juzef Cyplinski ir Eryk Bakšauski.

Pirmą vietą futbolo turnyre iškovojo komanda „SUBOČ“ iš Vilniaus. Krepšinio varžybose pirmą vietą užėmė komanda „HERBALITE“ iš Naujosios Vilnios. O tinklinio varžybas laimėjo Mickūnų komanda „MJB“.

Vaikai taip pat gavo dovanų, nes rungėsi tarpustavyje estafetės rungtyje, šuolių į tolį bei šuolių iš vietos rungtyse.

Džiaugiamės, kad jau ketvirti metai vyksta Jaunimo šventė Mickūnuose, į kurią mielai renkasi jaunimas. Manome, kad tokio renginio dėka pažymime, kad mūsų jaunimas yra aktyvus ir propaguojantis sveiką gyvenseną.


Mickūnų jaunimo bendruomenė

Shadow up