kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Startavo XXIV-asis „Baltijos kelio“ bėgimas

Šiandien, rugpjūčio 21-osios rytą, Vilniaus rajono savivaldybės administracijos atstovai, magistralėje Vilnius-Panevėžys, prie Vilniaus miesto ir rajono ribos, pasitiko XXIV-ojo tradicinio, tarptautinio estafetinio bėgimo „Baltijos kelias” dalyvius.


XXIV-ojo tarptautinio „Baltijos kelio“ bėgimo dalyviai Vilniaus rajono ribą kirto apie 11 val., kur juos iškilmingai pasitiko, pasveikino ir palinkėjo kuo geriausios kloties Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Kultūros, sporto ir turizmo skyriaus vedėjas Edmund Šot kartu su Avižienių seniūnu Michailu Bortkevič. Savivaldybės atstovai įteikė bėgikams suvenyrus su Vilniaus rajono savivaldybės simbolika.  

Estafetinio bėgimo dalyviai turėjo galimybę trumpai pailsėti, užkąsti kibinų ir atsigaivinti. Dalyviai dėkojo Vilniaus rajono savivaldybei už kasmetinį sutikimą ir vaišės, teigdami, jog tai juos skatina judėti į priekį. Savivaldybės atstovams dalyviai įteikė padėkos raštą bei simbolines atminimo dovanas.  Pailsėję, bei atgavę jėgas bėgikai pajudėjo link Širvintų rajono ribos.

Tris dienas, devyniais etapais truksiantis tradicinis tarptautinis estafetinis bėgimas „Baltijos kelias” apjungė nemažai entuziastų iš Lietuvos ir Latvijos, kurie pasiryžo įveikti daugiau nei 600 km. Šiemet bėgime dalyvauja 31 asmuo: net 21 bėgikas yra iš Lietuvos, likusieji – iš Latvijos. Bėgime kiekvienais metais dalyvauja tiek vyrai, tiek moterys, taip pat vaikai ir jaunimas. Šiemet jauniausiam bėgikui – 15 metų, vyriausiam – 62 metai.

Tarptautinio XXIV-ojo „Baltijos kelio“ bėgimo finišas planuojamas 2015 m. rugpjūčio 23 d. 18.00 – 18.30 val. Estijos Parlamento rūmų kieme.

Nuotr. Zygmunt Ždanovič

Shadow up