kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Mickūnuose - pavyzdinga bendruomenė

Mickūnų jaunimo bendruomenė tapo Žinių radijo bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamo bendruomenių konkurso „Tai mes!” dalyviais. Siekdama skatinti bendruomenių kūrimąsi Lietuvoje, projekto “Tai mes!” komanda šiemet aplankys 25 Lietuvoje veikiančias bendruomenes,  galinčias pasigirti geraisiais bendruomenių veiklos pavyzdžiais, patirtimi ir žiniomis.Vilniaus rajone organizatorių dėmesį patraukė būtent Mickūnų jaunimo bendruomenė, aktyviai kovojanti su kasdienybe, kuri rajone mažiau įvairi nei mieste. Kaip pastebėjo vienas bendruomenės narys, „gyvenant miestelyje, gali rinktis – arba leisti laiką su bendraminčiais, arba gerti“. Pastarojo kelio Mickūnų jaunimo bendruomenės nariai rinktis nenori, todėl pasineria į aktyvią veiklą - kasmet organizuoja bent po kelis sąskrydžius ir jaunimo dienas, leidžia laiką tinklinio ar šokių aikštelėse. Bendruomenės nariai yra skatinami ne tik užsiimti norima veikla, bet ir aktyviai prisidėti prie jos organizavimo.

Filmuojant Žinių radijo laidą „Tai mes“ Mickūnų jaunimo bendruomenės nariai turėjo atskleisti savo bendruomenės privalumus, papasakoti, kas į bendruomenę vilioja ir joje išlaiko būtent miestelio jaunimą. Filmavimo komandai susirinkę Mickūnų gyventojai demostravo lenkų liaudies šokius, pakvietė apsilankyti pačių sutvarkytoje tinklinio aikštelėje.

Filmuojant Žinių radijo laidą „Tai mes“ Mickūnų jaunimo bendruomenės nariai turėjo atskleisti savo bendruomenės privalumus, papasakoti, kas į bendruomenę vilioja ir joje išlaiko būtent miestelio jaunimą. Filmavimo komandai susirinkę Mickūnų gyventojai demonstravo lenkų liaudies šokius, pakvietė apsilankyti pačių sutvarkytoje tinklinio aikštelėje.

 Laida apie Mickūnų jaunimo bendruomenę Žinių radijo eteryje bus transliuojama liepos 3 dieną, 16.10 val.. Laidos video įrašas bus patalpintas www.ziniuradijas.lt tinklalapyje (http://www.ziniuradijas.lt/epizodas/2015/07/03/tai-mes/45914). 


 

Shadow up