kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Šeimų šventė šildė Riešės bendruomenės širdis

Gegužės 27 d. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinės mokyklos bendruomenė surengė tradicinę Šeimos dienos minėjimo šventę, kurios metu iškilmingai atidaryta prie mokyklos naujai įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Nors pavasariški orai nelepino nuo pat ryto, tai nesutrukdė gerai praleisti laiką. Dalyviai džiaugėsi spalvingu renginiu, atrakcijomis ir dovanomis.


 

Į šventę atvyko nemažai svečių: Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Liucina Kotlovska, mero patarėja Juliana Jedinskaja-Osipovič, Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Sofija Ryžova, Riešės seniūnijos Specialistas darbui su soc. rizikos šeimomis Valdemar Rynkevič, Riešės šv. vyskupo Stanislovo parapijos klebonas kunigas Vytautas Rudis bei būrys tėvelių ir senelių.

Vilniaus rajono merės Marijos Rekst vardu susirinkusius pasveikino Juliana Jedinskaja-Osipovič, kuri įteikdama saldžių dovanų linkėjo kiekvienam saugoti, mylėti ir gerbti vieną svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime – šeimą.

Prie sveikinimų prisidėjo ir administracijos direktorė Liucina Kotlovska: „Akivaizdu, kad vienybė, meilė ir laimė vyrauja ne tik jūsų šeimose, bet ir šioje mokyklinėje šeimoje. Vaikai didžiuojasi savo mokykla, nes čia jaučiasi saugūs ir globojami savo mokytojų. Linkiu, kad šioje įstaigoje visam laikui išliktų ši meilė, darna ir tokia šilta atmosfera. O Savivaldybė ir toliau stengsis rūpintis šios mokyklinės šeimos gerove.“ Direktorė taip pat palinkėjo vaikams smagiai leisti laiką ne tik žaidimų vietoje, bet ir naujoje sporto aikštelėje, kuri artimiausiu metu bus įrengta prie mokyklos.

Šv. Faustinos Kovalskos pagrindinės mokyklos direktorė Lilija Sadaiska dėkojo Savivaldybės administracijai už padovanotą lauko žaidimų aikštelę. Ypatingų mokyklos direkcijos padėkų už pagalbą sulaukė taip pat tėvai, prisidėję prie aikštelių įrengimo bei mokyklos aplinkos gražinimo.

Kiekvieno dėmesį traukė įspūdingi mokinių pasirodymai. Šiltą renginio dvasią kūrė nuoširdūs mokinių žodžiai apie šeimą, gražūs eilėraštukai apie tai, kokia šaunuolė yra mama ir koks puikus tėtis, kuriuos deklamavo mažiausieji bendruomenės nariai, smagūs šokiai, dainos ir inscenizacija. Renginio pabaigą vainikavo mergaičių choro atlikta daina apie laimę, linkint visiems kuo dažniau patirti šį jausmą. 


Shadow up