kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Padėka socialiai atsakingoms daugiavaikėms šeimoms

Gegužės 26 d. Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėja Stefanija Stankevič kartu su Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos generaliniu direktoriumi Linu Lasiausku aplankė 4 daugiavaikes ir socialiai atsakingas šeimas. Vizito metu šeimoms buvo įteikta fondo parama: drabužiai, avalynė, patalynės komplektai, čiužinių užvalkalai, virtuviniai rankšluosčiai, pagaminti Lietuvoje veikiančių įmonių (UAB Haltex, UAB „Paliūtis“, UAB „Dainava“, UAB „Eustilija“, UAB „Sabalin“, UAB „Vilnika“, UAB „Olstoma“, UAB „Nostra“).


Asociacija jau ne pirmus metus vykdydama paramos akciją „Esame kartu“ važinėja po Lietuvos savivaldybes ir dovanomis remia daugiavaikes šeimas.

Asociacijos direktorius pabrėžia, kad labai svarbu atkreipti dėmesį ir padėkoti toms daugiavaikėms šeimoms, kurios augindamos daug vaikų sugeba gražiai juos išauklėti, gerai tvarkytis ir nepaisant finansinių sunkumų, nenuleisti rankų ir kabintis į gyvenimą. 

Antradienį svečių sulaukė Avižieniuose gyvenanti 11 atžalų auginanti šeima, Zujūnų seniūnijoje po 4 vaikus auginančios 2 šeimos ir Riešės seniūnijoje gyvenanti šeima, auginanti 3 vaikus.

Dovanos, tai Lietuvoje veikiančių tekstilės ir aprangos gamybos įmonių gaminiai, kurie yra būtini kasdieniame gyvenime.

Asociacijos paramą gaus 40 Vilniaus rajono socialiai atsakingų sunkiau besiverčiančių jaunų ir daugiavaikių šeimų, kuriose auga 143 vaikai.

Akcijos tikslas – prisidėti prie paramos neturtingiausiems ir labiausiai socialiai pažeidžiamiems mūsų šalies piliečiams, ugdyti darnią visuomenę, skatinant Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių ir verslo visuomenės bendrąja prasme socialinį atsakingumą.


Shadow up