kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Susitikime – apie didesnį savivaldos savarankiškumą

Š.m. gegužės 26 d. Savivaldybėje įvyko vadovybės susitikimas su Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos (LVDK) direktoriumi Danuku Arlausku. Susitikime dalyvavo vicemeras Česlav Olševski, mero patarėja Juliana Jedinskaja-Osipovič, Investicijų skyriaus vedėja Ana Matveiko ir Ekonomikos ir turto skyriaus vedėjo pavaduotoja Lucija Lipnicka.


 

Susitikimo metu kalbėta apie savivaldos savarankiškumo didinimo idėją, diskutuota apie investicijų pritraukimo mechanizmus. Taip pat aptartos gyventojų nedarbingumo lygio mažinimo galimybės, savivaldybei perimant kai kurias Darbo biržos funkcijas.

D. Arlauskas pabrėžė LVDK suinteresuotumą gerinti verslo aplinką visoje šalyje. Tačiau, pasak jo, viena svarbiausių šalies regioninės politikos problemų yra savivaldybės finansinio savarankiškumo stygius ir realių svertų pritraukti investicijas trūkumas.

Savivaldybės atstovai trumpai pristatė rajono infrastruktūros plėtros įgyvendinimą ir artimiausius planus, investicijų bei verslo skatinimo galimybes rajono teritorijoje.

Abiejų šalių atstovai sutiko, kad būtina viską išanalizuoti ir kito susitikimo metu aptarti perspektyvas dėl tolesnio bendradarbiavimo. 

Shadow up