kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 





Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Avižienių vaikų lopšelyje-darželyje vyko renginys „Profesijų šalyje“

Nuo kovo 30 iki balandžio 8 dienos Avižienių vaikų lopšelyje-darželyje vyko edukaciniai užsiėmimai tema „Visos profesijos svarbios ir reikalingos“, kurių metu vyresniųjų grupių „Bitučių“, „Smalsučių“ ir „Koraliki“ vaikai piešė savo svajonių profesijas, klijavo aplikacijas, žaidė žaidimą „Atspėk profesiją“, „Kam kas...“, klausėsi įdomių socialinės pedagogės ir auklėtojų pasakojimų apie įvairius žmonių atliekamus darbus ir patys pasakojo apie tėvelių profesijas.


Didelį įspūdį vaikams paliko apsilankymas ir pažintis su darželio virtuve. Virėjos papasakojo ugdytiniams kaip jos gamina skanius pietus, parodė kokiuose dideliuose puoduose verdama košė, kokiu samčiu pilstoma sriuba.

Balandžio 9 dieną socialinė pedagogė B. Butkevič Avižienių vaikų lopšelyje-darželyje organizavo renginį „Profesijų šalyje“, į kurį atėjo Avižienių gimnazijos 8a klasės mokiniai ir vaidino spektakliuką „Nežiniukas renkasi profesiją“. Darželio ugdytiniams ir Nežiniukui mokiniai pristatė vairuotojo, virėjo, pardavėjos, mokytojos, karininko ir statybininko profesijas. Gaisrininkas papasakojo kaip elgtis, kad nekiltų ugnis ir ką daryti, jeigu ugnis įsiliepsnojo. Daktarė ir medicinos sesuo pateikė užduotį „Sutvarstyk žaizdą“ ir išgydė Nežiniuką, kuriam skaudėjo galvą. Viakai taip pat žiūrėjo senosios animacijos filmuką „Peliuko dainelė“, kuris moko ne tik linksmintis, bet dirbti ir padėti draugams. Darželio ugdytiniai ir gimnazijos mokiniai patyrė daug džiugių emocijų.

Tikimės, kad vaikai suprato - visos profesijos yra svarbios. Nėra skirtumo kuo tu būsi užaugęs – kasininku, mokytoju ar bankininku, svarbiausia – gerai ir sąžiningai atlikti darbą.

Božena Butkevič

Shadow up