kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Avižienių vaikų lopšelyje – darželyje vyko projekto „Seku, seku pasaką“ baigiamasis renginys

Daugelis vaikų savo laisvalaikį praleidžia prie televizoriaus ekrano arba žaisdami kompiuterinius žaidimus, o tėvai vis rečiau paėmę į rankas knygą seka vaikams pasaką. Mes auklėtojos galime padėti atskleisti savo ugdytiniams pasakų grožį, todėl šiais mokslo metais Avižienių vaikų lopšelis – darželis organizavo projektą „Seku, seku pasaką“ Vilniaus r. Maišiagalos krašto mastu, kurio tikslas – skatinti ugdytinius domėtis pasakomis, jų įvairove, ugdyti pagarbą ir meilę knygai.Projekte dalyvavo 5 Vilniaus r. Maišiagalos krašto ikimokyklinės įstaigos: Anavilio vaikų darželis,Maišiagalos vaikų lopšelis – darželis, Buivydiškių vaikų darželis, Riešės vaikų darželis ir Glitiškių mokykla – darželis. Džiugu, kad į projekto „Seku, seku pasaką“ organizuotas veiklas įsitraukė ir tėveliai. Jie namuose savo vaikučiams skaitė pasakas, atnešė pasakų knygelių parodai, su auklėtojomis ir vaikais dalinosi patirtais įspūdžiais. Surengta piešinių paroda „Pasakas piešia visa šeima“. Projekto metu vaikai nešė iš namų savo mėgstamas pasakų knygas, vyko knygų pristatymai.

Baigiamasis projekto „Seku, seku pasaką“ renginys vyko Vilniaus r. Avižienių vaikų lopšelyje – darželyje 2015 m. kovo 27. Į renginį atvyko svečiai iš įvairių Vilniaus r. ikimokyklinių įstaigų. Kiekvienas dalyvis pristatė savo paruoštus vaidinimus. Neliko nuošaly ir auklėtojos. Maišiagalos lopšelio – darželio pedagogės renginio svečiams pristatė vaidinimą „Coliukė“.

Projekto dalyviai ir svečiai patyrė daug džiugių emocijų. Renginio pabaigoje auklėtojos ir mažieji aktoriai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.  

Vilniaus r. Avižienių vaikų lopšelio –darželio
auklėtoja Jadvyga Grigienė

Shadow up