kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

„Į užburtą poezijos pasaulį“

Šiemet Nemenčinės vaikų darželio iniciatyva penktą kartą buvo organizuotas skaitovų konkursas „Į užburtą poezijos pasaulį“. Šis konkursas tai graži Nemenčinės krašto ikimokyklinių įstaigų tradicija. Labai džiugu, kad vis daugėja norinčių dalyvauti konkurse. Antradienį, kovo 24 dieną, 26 ugdytiniai atvyko iš Bezdonių, Mostiškių, Rudausių, Kabiškių ir Nemenčines vaikų darželių deklamuoti lietuvių, lenkų ir rusų autorių kūrinius.


Prieš konkursą dalyviai ir svečiai turėjo galimybę pasidžiaugti šeimininkų paruošta mini koncertine programa. Vaikai pradžiugino dalyvius linksmais šokiais bei dainomis.

Konkurse dalyvauti pakviesti ir buvusieji vaikų darželio ugdytiniai, o šiandien Konstanto Parčevskio gimnazijos mokiniai, tai 3 klasės Aleksandra Jačionytė ir Andrej Manachov. Jie skaitovų konkurse gimnazijoje užėmė prizines vietas.

Skaitovų konkursą padrąsinančiais žodžiais pradėjo „gerosios raganos‘‘ priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo pedagogės Ilona Janovičienė ir Agneška Makevič. Konkurso iniciatorė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Valerija Račinska linkėjo visiems dalyviams sėkmės ir teigė, jog dalyvavimas šiame konkurse jau yra kiekvieno vaiko laimėjimas.

Renginys tapo maža švente ir mažiesiems skaitovams, ir jų klausytojams. Poezija vaikų lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai, dalyviai kaip išmanydami stengėsi perteikti eilėraščių nuotaiką, mintį.

Klausančiuosius džiugino mažųjų skaitovų kūriniai, raiškus meniškas žodis, sceninė laikysena, bei puošni šventiška apranga. Šiais vertinimo kriterijais vadovavosi komisija, kurią sudarė Nemenčinės vaikų darželio logopedės Vaiva Ašmonaitienė ir Česlava Urbanovič, Nemenčinės miesto vaikų bibliotekininkės Natalija Kežun ir Božena Kerul, Bezdonių vaikų darželio auklėtoja Danguolė Voinič.

Kol komisija sprendė, kas buvo geriausias, dalyvius ir svečius džiugino Nemenčinės vaikų darželio vaikučių pasirodymas „Vilkas ir septyni ožiukai“ .Komisijos verdikto reikėjo palaukti, juk tiek puikių skaitovų sulaukėme, tad darbo tikrai nestigo. Galiausiai paaiškėjo, jog diplomus su pagyrimais gavo net 12 ugdytinių.

Konkurso komisija buvo dosni ir įvertino kiekvieną, ne tik laureatus. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir prizais. Džiaugiamės, kad ugdytiniai išmoko naujų eilėraščių ir dalyvavo šiame konkurse.

Konkursą vainikavo bendra nuotrauka.


Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Valerija Račinska

Shadow up