kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Ansamblis „Ale Babki“ dalyvavo linksmame „Čiastuškų festivalyje“

Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Nemėžio skyriuje veikiantis vokalinis ansamblis „Ale Babki“, vadovaujamas Aleksandros Žuk-Butkuvienės, dalyvavo ypatingame, nekasdieniame renginyje.


Š. m. gruodžio 13 d. jau antrąjį kartą vyko salono „Melodija žizni“ („Gyvenimo melodija“) vadovės Reginos Kanajevos organizuojamas „Čiastuškų festivalis“, kuriame sėkmingai pasirodė įvairūs kolektyvai iš Vilniaus ir Kauno. Netrūko dainuojančių, grojančių ir žiūrovus linksminančių įvairaus amžiaus atlikėjų. Tądien skambėjo populiarios bei dar negirdėtos juokingos, nuotaikingos rusiškos „čiastuškos“, o visa popietė priminė šiltą bei jaukų senų draugų susitikimą. Žiūrovai plojo, dainavo kartu, jų kojos neretai užburtos judrios muzikos pačios leidosi šokti!

Kolektyvų pasirodymų metu dalyviai galėjo ne tik dalintis linksmais priedainiais, bet ir pajusti artėjančių Švenčių kvapą. Kalėdinę nuotaiką visiems padovanojo Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazijos mokinių ir jų mokytojos Annos Žuk surengta darbų paroda.

„Ale Babki“ ansamblio dalyvės  pirmą kartą dalyvavo tokio pobūdžio festivalyje, tačiau tikisi būti jo svečiais kasmet. Tuo tarpu nepamirštamos akimirkos ir šoklios „čiastuškos“ dar ilgai liks jų širdyse.

Aut. Aleksandra Žuk-Butkuvienė

Shadow up