kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Bendruomenės puošia eglutes

Veriškių kaimo bendruomenės akcija „Papuoškime Kalėdų eglutę“ 

Š. m. gruodžio 15 d. Veriškių kaime pirmą kartą įvyko akcija „Papuoškime Kalėdų eglutę“, kurią organizavo Veriškių kaimo bendruomenė. Renginio metu vaikučiai ir jų tėveliai buvo kviečiami papuošti Kalėdų eglutę savo kūrybos žaisliukais ir girliandomis.  

Kaimo gyventojus renginyje pasveikino Sužionių seniūnijos seniūnas Tadeuš Aliancevič ir Veriškių kaimo pirmininkas Tomas Jakštas. Eglutės įžiebimas pasitiktas gyventojų plojimais ir dovanėlėmis vaikučiams, kurias finansavo renginio rėmėjai UAB „Fish Agro“ ir UAB „Diezas“.  

Veriškių kaimo bendruomenės organizatorių akcijos tikslas - suburti gyventojus kartu ir skatinti bendravimo kultūrą. Renginio metu susirinko daug gyventojų ir iš aplinkinių kaimų. 

Vakarą užbaigė šventiniai fejerverkai, palikę neužmirštamą įspūdį visiems. 

Veriškių kaimo bendruomenė


Kalėdų eglės įžiebimas Valčiūnuose

Kalėdos ir Naujųjų metų sutiktuvės - tai pats nuostabiausias laikotarpis metuose. Ir tikriausiai niekas neįsivaizduoja šių švenčių be eglutės, o kai ji jau papuošta, visi labiausiai trokšta sulaukti to stebuklingo momento, kai ji nušvis šventinėmis lemputėmis.

Š. m. gruodžio 12 d. 11.00 val. Valčiūnuose prie papuoštos eglutės atvyko Juodšilių seniūnas Tadeuš Aškelianec, kuris laukė ateinančių mažųjų seniūnijos gyventojų - Valčiūnų vaikų darželio auklėtinių ir Valčiūnų vidurinės mokyklos pradinių klasių mokinukų. Netrukus, sugužėjus visiems vaikučiams ir jiems ne vieną kartą paprašius „eglute įsižiebk“, eglutė nušvito spalvingomis švieselėmis. Vėliau seniūnas paragino vaikus pakviesti Kalėdų senelį. Mažuosius šventės dalyvius pradžiugino į šventę atėję saldainių maišu nešinas Kalėdų senelis ir jo padėjėja Snieguolė.Vaikai kartu su Kalėdų seneliu ir Snieguole šoko, dainavo, deklamavo eiles ir džiaugėsi saldžiomis Kalėdų senelio dovanomis.

Atsisveikindami su vaikučiais seniūnas Tadeuš Aškelianec ir Kalėdų senelis visiems susirinkusiems linkėjo gražių bei nepamirštamų artėjančių švenčių.

Gera daryti gerą. Smagu žiūrėti į spindinčias iš laimės vaikų akeles, laukiančias Kalėdinių stebuklų. Juk šventės ateina ir išeina, o įspūdingi prisiminimai išlieka.

 

Juodšilių seniūnijos bendruomenė

Shadow up