kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Nariuotakojai Nemėžio darželyje

Trečiadienį, lapkričio 5 d., Nemėžio darželyje svečiavosi neįprasti svečiai – Palangos Insektariumo augintiniai. Tai vienintelis Lietuvoje specializuotas nariuotakojų zoologijos sodas. Į mūsų darželį atkeliavo vorai, skorpionas, šimtakojis ir tarakonai. Per kelias minutes salė pavirto ekspozicijų sale, kurią per dvi valandas aplankė beveik visa lopšelio-darželio bendruomenė. Paslaptingus gyvūnėlius atlydėjo, pristatė ir viską apie juos papasakojo du šaunūs vaikinukai - Edgaras ir Giedrius.


Neįprasta ekspozicija sukėlė įvairių emocijų: vieni bijojo, kiti šlykštėjosi, treti drąsiai laikė didžiulį Madagaskaro tarakoną savo mažutėje rankelėje. Net tie vaikučiai, kurie iš pradžių nedrįso prieiti arčiau, vėliau išdrąsėjo ir net paglostė tą egzotinį sparnuotį. O jie, pasirodo, visai ne baisūs ir ne šlykštūs, kaip mūsiškiai. Sparnai jiems reikalingi tam, kad kitus savo brolius gąsdinti ir karaliaus statusą mūšio lauke laimėti.

O vorai nustebino mus savo išvaizda, spalvomis, charakterio savybėmis. Pasirodo, vienas šviečia tamsoje, kitas pritaiko savo kūno atspalvį prie jį supančios aplinkos, o trečias vadinasi – Rožė. Vaikams labai patiko stebėti šimtakojo ir skorpiono elgesį. Visiems rūpėjo kuo jie minta, kaip miega, ar yra nuodingi. Į visus rūpimus klausimus gavome išsamius atsakymus. Esame labai dėkingi Edgarui ir Giedriui už nuostabiai praleistą laiką šių egzotiškų ir paslaptingų gyvūnų draugijoje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Irena Kivytienė 

Shadow up