kaires_puses_index
 
 
  
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Tapybos pleneras Ščitno mieste

2014 m. rugsėjo 25 d. Rudaminos meno mokyklos dailės IV-VII klasių mokiniai ir jų mokytoja Ivona Dakinevič keliavo į Lenkiją, Shpychovo miestą.  Ten vyko tarptautinio projekto „Tapybos pleneras“ susitikimas. 


Rudaminos meno mokyklos mokiniai kartu su mokiniais iš Lenkijos tapė gamtą iš natūros. Jų drobėse dominavo šilto rudens spalvoti peizažai. Plenero fotografų grupė fiksavo gamtos fragmentus.

Kitą dieną jaunieji dailininkai keliavo į Ščytno miestą, kur dalyvavo kelių šalių dailininkų darbų parodos „Juoda krosnis“ atidaryme. Dalyviai turėjo galimybę susipažinti vieni su kitais.

Visų laukė pramogos tarp medžių virvių takų, kurios suteikė nemažai džiaugsmo ir adrenalino. Tikriausiai tai buvo aktyviausia kelionės diena, pateikusi daugiausiai išbandymų.

Projekto pabaigoje veikė dailės paroda, kurią puošė mokinių nutapytų peizažų kolekcija. Ja galėjo grožėtis  plenero organizatoriai bei kiti garbingi svečiai.

VII klasės mokinė Ieva Tėvelytė už savo meno kūrinį buvo apdovanota pagyrimo raštu. Visi kiti plenero dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanelėmis, diplomais, medaliais ir gavo originalią statulėlę, kuri puoš Rudaminos meno mokyklos sienas.

Pilna įspūdžių ir gerų emocijų mokinių grupė grįžo į Lietuvą, tikėdamasi kitų susitikimų.

Shadow up