kaires_puses_index
 
 
  
  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prisijungimas gyventojams
Prisijungimas

Prisijungimas Gyventojams

Į Pagirių „Pelėdžiuko“ darželį atvyko kinologai

Ne paslaptis, kad tam tikrame amžiuje vaikai pradeda domėtis, ką dirba mama ar tėtis, ką galima dirbti apskritai arba kuo tapti užaugus. Labai dažnai vaikų požiūris į darbą išvis yra originalus ir atitolęs nuo realybės. Ikimokyklinukams paprasta paaiškinti ką dirba siuvėja, pardavėja, vairuotojas, bankininkas ar ugniagesys. O kas tai per profesija – kinologas? Beveik visi vaikai apie šią profesiją išgirdo pirmą kartą  į svečius atvykus šios profesijos atstovams.


Neapsakomas, pilnas emocijų ir džiaugsmo jausmas sustingdė mažuosius, kai darželio aikštyne pasirodė LP KTC Kinologijos valdybos Kinologinės veiklos skyriaus vyriausiasis specialistas  Zbignev Bobrovskij su savo augintiniu Nero.

Vaikai išgirdo ką sugeba šis dresuotas šuo - aptikti narkotines medžiagas, tabaką, sprogmenis, netgi surasti dingusius asmenis. Svečias kalbėjo apie tai, kad  dresuojami gyvūnai jaučia žmonių meilę, baimę ir širdimi girdi žmogaus mintis. Tuo įsitikinti galima buvo stebint Nero pasirodymą, kuris demonstravo paklusnumą, veržte veržėsi vykdyti komandas,  narsiai sulaikė „blogietį“. Ne mažiau žavūs buvo ir kiti atvykusių  specialistų augintiniai Vudas ir Rokis.

Greitai prabėgo susitikimas. Liko jaudinantys įspūdžiai,  emocijos ir žinojimas, kad kinologas tai žmogus, dirbantis su šunimis, dresuojantis juos ir jų pagalba mokantis atlikti  svarbias operacijas.

Ačiū kinologams, ačiū Nero, Vudui ir Rokiui. Linkime jiems sėkmės nelengvoje jų tarnyboje.

 

Pagirių „Pelėdžiuko“ vaikų darželio direktorės pavaduotoja ugdymui
Janina Lukšienė

Shadow up